“Piwo z wiśniami”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Polecam każdemu lubiącemu piwko na słodko ich wyrób z wiśniami, petarda. Pozdrawiam Karolinę - kelnerkę z poczuciem humoru :)

Dziękujemy, Sabinka900

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Dziękujemy Pani Gosi za super obsługę
Polecam tą restaurację!

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Od wielu lat bywamy w Kuttrze. Często w towarzystwie naszego psa. Niektórzy twierdzą, że konia. Śniadania (niezapomniane naleśniki) i obiady, a właściwie kolacje.
Ryby, mięsko, pizza.
I obsługa. Wspaniali ludzie. Otwarci. Mili. I komunikatywni. W tym roku specjalna gwiazdka dla Karoliny
Najlepsza restauracja w Helu.

Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie dobre, obsługa świetna!
Byliśmy całą rodziną i jestem bardzo zadowolony.
Pozdrowienia dla Pani Karoliny
Polecam!!!

Dziękujemy, Bald1234
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna rewelacyjna, filet z dorsza też niczego sobie, sałatki świeże, koniec sezonu a trzymają poziom, tak trzymać do końca

Dziękujemy, rakenpszczyna

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!