“Miejsce godne najwyższych ocen”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Otóż, nie tylko panie zasługują na pochwały. Dzisiaj obsługiwał nas Pan Norbert (kierownik sali). Jego podejście do gości wprawia w osłupienie, podziw i drżenie łydek. Potrawy przygotowane zgodnie ze sztuką kulinarną, podane w taki sposób aby spełnić wszystkie oczekiwania konsumenta. Restauracja kompletna i zupełna pod każdym względem.

Dziękujemy, Grzegorz K

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pani Karolina dziewczyna na medal super miła obsługa profesjonalne podejście do klienta,aż milo

Dziękujemy, Zbyszek E
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam restaurację , pyszne jedzenie a przede wszystkim świetna obsługa! Przemiła Karolina świetnie obsłużyła mój stolik! Polecam i trzymam kciuki za Karolinę !
Pozdrawiam Klaudia ;)

Dziękujemy, lejcio
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Gorąco polecam tą restauracje, świetne jedzonko i na pochwałę spisała się Pani Karolina, super obsługa, przemiła, sympatyczna i ze świetnym kontaktem z ludźmi!

Dziękujemy, Sebastian K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sandacze pierwsza klasa. Dzieci zadowolone ze spaghetti. Szkoda trochę ze nie ma wersji dziecięcej. Mimo wszystko jestesmy bardzo zachwyceni a Pani Karolinka była pomocna i uśmiechnięta. Pozdrawiamy z Warszawy

Dziękujemy, izydorm

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!