Hel

“Obiad”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Gorąco polecam tą restauracje, świetne jedzonko i na pochwałę spisała się Pani Karolina, super obsługa, przemiła, sympatyczna i ze świetnym kontaktem z ludźmi!

Dziękujemy, Sebastian K

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sandacze pierwsza klasa. Dzieci zadowolone ze spaghetti. Szkoda trochę ze nie ma wersji dziecięcej. Mimo wszystko jestesmy bardzo zachwyceni a Pani Karolinka była pomocna i uśmiechnięta. Pozdrawiamy z Warszawy

Dziękujemy, izydorm
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla wilków morskich. Wpadliśmy ze znajomymi na rum i dorsze. Jesteśmy zachwyceni. Dodatkowo dday robi wrazenie. Obsługiwała nas Pani Karolina. Polecamy Kutter

Dziękujemy, 355micha_j
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Atmosfera super. Spędziliśmy przemiły wieczor. Dziękujmy za przemiłą i fachową obsługę Pani Karolinie.

Dziękujemy, OlaSs78

Bardzo dobre jedzonko, miła obsługa, polecam Panią Gosie
, restauracja bardzo miła, klimatyczna, świetny wystrój

1  Dziękujemy, Olobolololo

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!