“Rejs do Helu”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla wilków morskich. Wpadliśmy ze znajomymi na rum i dorsze. Jesteśmy zachwyceni. Dodatkowo dday robi wrazenie. Obsługiwała nas Pani Karolina. Polecamy Kutter

Dziękujemy, 355micha_j

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Atmosfera super. Spędziliśmy przemiły wieczor. Dziękujmy za przemiłą i fachową obsługę Pani Karolinie.

Dziękujemy, OlaSs78

Bardzo dobre jedzonko, miła obsługa, polecam Panią Gosie
, restauracja bardzo miła, klimatyczna, świetny wystrój

1  Dziękujemy, Olobolololo
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Bardzo miła obsługa (p.Karolina). Krótki czas oczekiwania na posiłek. Na pewno tutaj wrócę. Polecam gorąco :)

Dziękujemy, 925pawels
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, atmosfera super, obsługa miła. To zapewne tego rodzaju lokal, gdzie cierpliwie czeka się w kolejce na stolik, mimo, że obok są wolne stoliki w innych restauracjach, barach, smażalniach. Można się podpisać śmiało pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Polecam. Odwiedź, nie zawiedziesz się!

Dziękujemy, Janka S

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!