Hel

“Pyszne jedzenie”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Bardzo miła obsługa (p.Karolina). Krótki czas oczekiwania na posiłek. Na pewno tutaj wrócę. Polecam gorąco :)

Dziękujemy, 925pawels

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, atmosfera super, obsługa miła. To zapewne tego rodzaju lokal, gdzie cierpliwie czeka się w kolejce na stolik, mimo, że obok są wolne stoliki w innych restauracjach, barach, smażalniach. Można się podpisać śmiało pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Polecam. Odwiedź, nie zawiedziesz się!

Dziękujemy, Janka S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super klimat, jedzenie smaczne i szybko podane, ale przede wszystkim obsluga Pani Gosi zasluguje na oklaski. Muzyka na zywo dodaje uroku.

Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa zwłaszcza pani Karolina, lepszej kelnerki nie znam :). Doskonale jedzenie i miejsce

Dziękujemy, Maciek L
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, a obsługa jeszcze lepsza. Pani Karolino, dziękuje za miłe i sympatyczne obsłużenie mnie i mojego chłopaka ;) oby takich kelnerek jak Pani było więcej ;)

Dziękujemy, AniaC356

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!