“Rewelacyjne jedzenie i obsługa”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, a obsługa jeszcze lepsza. Pani Karolino, dziękuje za miłe i sympatyczne obsłużenie mnie i mojego chłopaka ;) oby takich kelnerek jak Pani było więcej ;)

Dziękujemy, AniaC356

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Miejsce bardzo przyjazne, potrawy wyśmienite, obsługa uprzejma i uśmiechnięta. Obsługiwała nas kelnerka Karolina, poleciła super dania! Polecam to miejsce bardzo serdecznie

Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna i szybka obsługa cechująca się wysoką kulturą osobistą. Wielkie brawa dla kelnerki Karoliny za opanowanie i ciągły uśmiech nawet do bardzo wymagających klientów.

Dziękujemy, Mgla123
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Cudowna, uśmiechnięta kelnerka (Karolina), której sprawna obsługa niesamowicie umiliła nam ten krótki pobyt na Helu. :)))))

Dziękujemy, Illumitata
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo mila i sprawna obsługa. Pani kelnerka Karolina wzorowo wywiązała się ze swych obowiązków. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, Kryszard

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!