“Pycha!”
Bar Mewa — recenzja

Bar Mewa
Nr 6 wśród 47 Restauracje (Hel)
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opcje wyżywienia: Ogródek

Wraz z narzeczonym z ciekawości zamówiliśmy zupę rybną, która okazała się być super w smaku, solidna porcja z dużą ilością ryb, które wręcz rozpływały się w ustach. Świeży dorsz z frytkami i surówką pyszny w smaku, dobrze doprawiony. Pozytywnie zaskoczyła nas cena bo za zupę zapłaciliśmy tylko 11zl a danie obiadowe kosztowało 20 zł. Polecam!

Dziękujemy, emmasko7

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do baru Mewa udaliśmy się z polecenia Pani sprzedającej pamiątki i był to strzał w dziesiątkę! Zamówiliśmy tatar z łososia, zupę rybną, rosół z makaronem, dorsze oraz łososia.
Wielkości porcji przeszła nasze oczekiwania - poprostu nie dało się tego zjeść. Jakość i smak świetnie. Zupa rybna rewelacyjna, rosół i tu muszę zaznaczyć z mięsem ( ci w nadmorskich knajpkach nieczęsty widok) dorsz świeży, tak samo jak łosoś. Dodatki i ziemniaczki świeże i pyszne.
Jak najbardziej polecamy. Jedyny minus ( maleńki) słaba organizacja kelnerska tzn. przyjąć zamówienie, przynieść i czekać, aż zapłacą. Zero zainteresowania klientem - stosy pustych naczyń na stole, ale nikt nie poszedł i nie zabrał niepotrzebnych już talerzy. Szkoda ...

Dziękujemy, 732ewam
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Polecam to miejsce! Zupka rybna, syta i pyszna z dużymi kawałkami ryb, nigdzie tak dobrej i taniej zupy rybnej nie jedliśmy na Helu. Jedyny maly minus, to Pani kelnerka (pochodzenia ukraińskiego, osobiscie nic nie mamy do narodowosci) po opłaceniu rachunku Pani zapytała czy ma nam wydać resztę:( pierwszy raz spotkałam się z takim zapytaniem. Na drugi dzień, byliśmy na kolacji, obsluzyla nas inna Pani , jak najbardziej OK, natomiast stolik dalej Pani z Ukrainy dalej pytała czy ma wydać resztę:)

1  Dziękujemy, Sylwia R
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będą w Helu przez przypadek wpadłam do Mewy. Wypiłam przepyszna kawę mrożona i zjadłam jeden z lepszych deserów w życiu. Lodowy deser Prosecco ♥️

Dziękujemy, AgnesKot
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Co roku jestem na Helu w sprawach służbowych. I co roku obiecuję sobie zjeść gdzie indziej, a finalnie ląduje w Mewie. Jakaś dziwna siła mnie tam ciągnie, ale również fakt że nigdy tam źle nie zjadłam. Jedzenie smaczne. Pycha śledzie na przystawki.
Świeże rybki, domowe surówki. Może za frytki minus bo ewidentne mrożone. Polecam zupy i desery. Rosółek jak u Babci.
Duży plus za obsługę-uśmiechnięta, sprawna, nie nachalna! Ceny przystępne!!

Dziękujemy, Szczypior_Mieta

Bar Mewa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Mewa? Podziel się wrażeniami!