“Bardzo słabe”

Norda Bar Gastronomiczny
Nr 27 wśród 47 Restauracje (Hel)

Do Norda Bar weszłam prosto z ulicy, skusili mnie siedzący na ogródku ludzie. Zamówiliśmy zupę rybną, pomidorową, dorsza oraz pierogi ruskie. Jeśli chodzi o zupy to bardzo dobre natomiast pierogi ruskie oraz dorsz mocno słabe wręcz niedobre. Ryba sucha a pierogi kompletnie bez smaku. Szkoda. Może zły dzień.

Dziękujemy, karpawelek98

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, szybka i sprawna. Jedzenie bardzo smaczne. Zamówiliśmy dorsza smażonego. Ryba była pyszna, bardzo dobrze przyprawiona, soczysta. Do tego bukiet surówek (aż pięć)! Ceny podobne jak w innych lokalach. Wrócę tu z przyjemnością.

Dziękujemy, Elwira2013
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tak okropnego jedzenia już dawno nie mielismy okazji spróbować. Byliśmy w 3 osoby, zamówiliśmy 3 różne zupy i 3 różne potrawy. Na 6 różnych dań ani jedno nie nadawało się do spożycia. A już naleśniki były zrobione z jakiejś starej masy jajecznej z zeszłego sezonu i były tak sztywne ze z ledwością dało się pokroić. Zupy były chyba z proszku. A kotlet był smażony na jakimś śmierdzącym rybą tłuszczu. Pierogi z mięsem miały w farszu chrząstki. Generalnie dramat, zjedliśmy po kęsie i tyle było jedzenia, a rachunek taki jak wszędzie.

1  Dziękujemy, Kalina_2134
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga...swieza ryba...duze porcje i przystepna cena...
dla rodziny i w pojedynke wypadu...
polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 561jerzyp
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Cena również przystępna. Polecam piwo z wiśniami. Na pewno tam wrócimy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, tala9669

Norda Bar Gastronomiczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Norda Bar Gastronomiczny? Podziel się wrażeniami!