“Kolacja ”
Knajpka Portowa — recenzja

Knajpka Portowa
Nr 25 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita smażona wątróbka z łososia i smażona ikra turbota. Zawsze w dobrym stylu. Klasyka jak smażone małe szpitalu we fryturze to też warto spróbować

1  Dziękujemy, marcint2019

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Bardzo dobre ryby w rozsądnych cenach,obsługa bardzo sympatyczna,przyjemne miejsce na uboczu,bez tłumów

Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy tu na kawę i lody więc o kuchni nie powiem zbyt dużo. Kawa smaczna, piwo z wiśniami pycha. Desery lodowe smaczne (Tylko kulki lodów jakieś malenkie). Przemiły kelner.

1  Dziękujemy, missbrodie32
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Mają w karcie INNE rzeczy niż wszyscy. Jadłam tam ikrę z turbota. Pyszna. Do tego szprotki smażone. Bardzo to było dobre wszystko.
I dobra kawa mrożona na deser, wcale nie-słodka.

1  Dziękujemy, Wiosna73
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Nie polecam. Jedzenie smaczne, ale porcje małe za to cena astronomicznie duża.
Do rachunku doliczono dodatkowe pozycje , których nie zamawialiśmy z uwagi ,że nie były to duże kwoty ( surówki + frytki) nie zwróciliśmy od razu na to uwagi.
Jedynym plusem jest położenie i miła obsługa kelnera.

Dziękujemy, Iwona K

Knajpka Portowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Knajpka Portowa? Podziel się wrażeniami!