“De volaile”
Bar Hello — recenzja

Bar Hello
Nr 20 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 1 września 2019

De volaile tegedia! Źle rozbite mięso, 0 masła. Jak można skopać tak proste danie? Czy to z okazji ostatniego weekendu wakacji brak walki o klienta? Brak ekspresu do kawy

Dziękujemy, Jordan B

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Genialne zupy, świetna obsługa, ściana do rysowania kredą dla dzieci. Napewno wrócimy i sprobujemy innych kaszubskich specjałów

Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Jesteśmy w trakcie testowania zup rybnych. My do tego dojrzeliśmy a knajpy powinny zdobyć sprawność preparowania tego specjału już dawno.
Obok sąsiedzi dali coś kiepskiego, ale natychmiast mamy poprawiony humor - tu zupa pyszna. I czuje się, że na rybach robiona, i zawiesista, i odpowiednio ostra. Nic dodać czy ująć. Pycha. Pierogi z dorszem i szpinakiem też dotknięte talentem kucharza, choć minus za sos, który długo stał w naczynku i zdołał się trochę pozmieniać na obrzeżach...

Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Lipa straszna, mięso żylaste przypalone, frytki surowe w środku, surówka ,jeśli tak to wogole można nazwać, składała się z dwóch składników, gorzka jak siemasz. Ogólnie obsługa przyciemniona jakaś nie polecam z całego serduszka

Dziękujemy, krecikciezna
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienie - zupa rybna bardzo słaba, warzywa rozgotowane albo z mrożonki, ryby mało i do tego mak nie powalał.
Dorsz z dodatkami taki sobie, surówki najlepiej wypadły.
Nie polecam.

Dziękujemy, superdariusz

Bar Hello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Hello? Podziel się wrażeniami!