Hel
Zwiedzanie muzeum.

Zwiedziłem Muzeum Rybołóstwa. .Nie zdawałem sobie sprawy, że jest tam tyle eksponatów. Miejsce to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Leszek-Masaj
Lubin
Muzeum godne polecenia.

Zrecenzowano: 20 lipca 2019
karolinawalkowiak
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Brawa dla pomysłodawców i pracowników Muzeum Rybołówstwa w Helu. Świetne połączenie wiedzy historycznej, geograficznej, przyrodniczej z elementami multimedialnymi jakże ważnymi dla najmłodszych (a i ja mimo, że dzieckiem już nie jestem miałam sporą frajdę korzystając z tych atrakcji:). Wszystkie eksponaty czytelnie i ciekawie opisane. Będąc na Helu koniecznie trzeba odwiedzić to muzeum (czas zwiedzania w spokojnym tempie to minimum 1 godzina). Warto też wspomnieć o pięknym widoku z wieży widokowej.

Dziękujemy, karolinawalkowiak
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

coś dla małego i dużego dużo eksponatów i innych ciekawych zajęć interaktywnych dla dzieci i nie tylko szczerze polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Muzeum umiejscowione jest w dawnym kościele ewangielickim.
Ekspozycje znajdują się na parterze i I piętrze oraz wokół muzeum.
Przedstawione jest tu życie ludzi morza i sprzęt jaki używali do połowów.
Ciekawa nowoczesna aranżacja - polecam.
Cena biletów - 10 złotych.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, andingMalbork
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kurcze zaluje tylko ze bedac wczesniej na Helu nie wpadlam aby tam pojsc.Super miejsce a na pierwszym pietrze mnostwo zabaw dla dzieci.Bilety taniutkie a mozna tam spedzic spokojnie z 3 godz nie liczac ze jest super winda I wieza widokowa.Bylam z wozkiem I nie jest to tam najmniejsxy problem

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, IzabelaS1677
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale muzeum na europejskim poziomie! Historia podana w przystepny i ciekawy sposob! Obowiazkowy punkt na mapie atrakcji w Helu!

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, bubasek