Hel
Zrecenzowano: 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Dobrze umiejscowione pole kempingowe z dobrym zapleczem sanitarnym. Do morza około 500metrow .Na miejscu mały sklepik z podstawowymi produktami. Najlepsza i najtańsza ryba u marchewki, na miejscu, dwie rybki- flądra,surówka,frytki -18 zł. Bardzo miła i pomocna obsługa. POLECAM

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Artur N
Zrecenzowano: 14 października 2018

Mieliśmy okazję gościć w październiku tego roku czyli poza sezonem. Według cennika przysługuje zniżka której nie dostaliśmy a za to zapłaciliśmy nawet więcej. Nie należę do dusigrosza opinie piszę dla przestrogi.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Arkadiusz K
Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Usytuowanie kempingu bardzo dobre. Blisko na cypel i do centrum. Sanitariaty lata świetności mają za sobą ale jest czysto. Typowy polski camping. Czy kiedyś chociaż zbliżymy się do zachodu. Brak papieru toaletowego- bez komentarza. Bardzo słabo.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Booleslaf
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

przyjechaliśmy na helkamp na weekend - dwie doby, poza sezonem (wrzesień), informacje ze strony (150zł/dobę, domek) okazały się nieprawdziwe - na wstępie kazano nam płacić 475 za dwie doby. twierdzono, że podana cena jest za przyczepę, a po udowodnieniu naszej racji, zmieniono zdanie, że jest to cena „za osobę” (byliśmy w trójkę - dwa pokoje), musieliśmy wydzwaniać do szefa i prowadzić rozmowy przez telefon, (który z kolei twierdził, że podana cena dotyczy nie osoby ale pokoju (mimo, że informacja na stronie podawała cenę ZA DOMEK), stanęło na 400 po negocjacji...), po całej sprawie zmieniono informacje na stronie, najwyraźniej po to, żeby udowodnić swoją rację w razie negatywnych ocen, (załączam skriny w ramach dowodu tego oszustwa -update a właściwie to jeden, bo drugiego aplikacja nie widzi w mojej galerii. są to ceny SPRZED zmiany, wiec można zobaczyć na ich stronie jak wyglada to teraz, oba skriny wrzuciłam do swojej opinii na fanpejdzu helkampu:))
domek czysty, lokalizacja fajna (obok knajpki, blisko centrum, blisko cypel), ale fakt, że nie jest wyposażony w papier toaletowy i trzeba kupować rolki (!) po złotówce jest żenujący. wszystko w normie, oprócz tego, że goście chcą najzwyczajniej zarobić, nawet na studentach :) do dokupienia były także ręczniki papierowe, a garnki/patelnie trzeba sobie „pobrać” z przestrzeni wspólnej (ludzie SPRZĄTAJCIE PO SOBIE, myjcie naczynia, których używacie!) (wszystkich tych informacji, łącznie z tą o papierze toaletowym nie otrzymaliśmy przy meldowaniu się, płacenie za srajtaśmę okazało się niespodzianką wyjazdu), a inną niewiadomą była informacja o godzinie wymeldowania (nie wiadomo czy trzeba trzymać się informacji podanych na stronie, która kłamie czy obserwować znaki na niebie - tak, można się przejść do rejestracji i zapytać ale ILE MOŻNA CHODZIĆ I PYTAĆ!
wróciliśmy zadowoleni, ale z pustym portfelem, niestety. drodzy właściciele kempingu - życzymy więcej konsekwentności i życzliwości, płacenie na standardowe środki sanitarne to KOMUNA!

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, barbgrabowska
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017

Wejście na teren kempingu nie był w żaden sposób monitorowany, nie czułam się więc bezpiecznie zostawiając tam rowery i namiot. Sanitariaty mają lata świetności za sobą, są jednak zadbane i sprzątane (jednak konieczność zabierania swojego papieru toaletowego w XXI wieku... słabo wygląda). Zaraz za ogrodzeniem budki z pierogami, grochówką, frytkami więc wszystkie zapachy leciały na nas. Cenowo wyszło drożej niż w większości innych kempingów. Obsługa miła i uprzejma. Kemping wygrywa lokalizacją - w jedną stronę blisko na cypel, w drugą do centrum Helu.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Sylwia D