“Super”
Cafe Classic — recenzja

Cafe Classic
Nr 8 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 10 września 2019

Ptrzepyszna kawa z kardamonem. Mocna i aromatyczna. Zamowilam rowiz3n kieliszek wina i rowniez bylo bardzo dobre. Ceny akceptowalne. Polecam

Dziękujemy, Agus D

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna obsługa! Widać, ze kawiarnia jest dopieszczona, widać dbałość o każdy szczegół. Świeże kwiaty na stołach, spójny wystrój, czysto i przytulnie. Bardzo polecam ciasta(szczególnie torcik czekoladowy i jabłecznik). Kawa/herbata bardzo dobrej jakości.

Dziękujemy, juliapZ397SR
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna obsługa kawa bardzo dobra a przede wszystkim torcik czekoladowy, który jest wart wszystkiego. Polecam i na pewno tu jeszcze wrócimy

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór kaw, herbat i naparów, również alkoholi. Najlepsza irish coffee jaką piłem, doskonała. Świetny jabłecznik, do tego najwyższa kultura ze strony obsługi - doskonała kawiarnia!

Dziękujemy, GeoMaciej
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na przysłowiowy „reset” Przepyszna szarlotka, dobra kawa i czekolada z chmurką. Właścicielka przemiła.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, nowakslawek

Cafe Classic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Classic? Podziel się wrażeniami!