Zrecenzowano: 10 września 2019

Polecam hotel Kinga w Czorsztynie.
Atrakcji dla dzieci tyle, że z hotelu można nie wychodzić. Świetna lokalizacja w sąsiedztwie Pieninskiego Parku Narodowego. Z Hotelu widok na zalew nad Dunajcem i piękne Tatry w oddali. Jedzenie bardzo dobre i duży wybór.

Dziękujemy, Ale_wir
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaby hotel. Nie mam pojęcia skąd 4 gwiazdki. Brak windy, hotel rodem z PRL. Spaliśmy na bardzo niewygodnych leżankach. Parking dodatkowo płatny, nie bardzo rozumiem dlaczego hotel pobiera opłaty za parking. Łóżeczko dla dziecka stare i bez materaca! Dziecko nie chciało na nim spać ponieważ to były same deski. Brak gratisów w pokoju typu mydełka, kapcie. Wyposażenie sprzed 30 lata. Z plusów bardzo miła obsługa i dobre śniadanie, za to dwie gwiazdki a nie jedna. Chociaż jeśli pójdzie się później nic już nie zostaje bo jedzenia nie dokładają. Brak kanałów w TV. Prysznic zepsuty. Ogólnie nie polecam.

1  Dziękujemy, 525alicjag
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce ,miła kompetentna obsługa ,czysto i schludnie , na śniadanie duży wybór ponadto smacznie . Chciałbym zaznaczyć ze to jest już druga wizyta w tym miejscu i tym razem jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu Kinga . Polecam !!!!!!!!!

Dziękujemy, 394przemyslawj
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Przede wszystkim dziękuje przemiłej Pani Kasi za pomoc w organizacji pobytu.Taka osoba to skarb dla tego miejsca. Sam hotel przemiły, czysty i funkcjonalny. W otowczeniu hotelu atrakcje dla dzieci, hamaki, skakalnia, boisko i miejsce na ognisko. Blisko do zamku i przystani łodzi płynących do Niedzicy. Świetne, zróżnicowane śniadania. Niestety w tej beczce miodu znalazła się i łyżka dziegciu. Menu obiadowe fajne, ale wykonanie dań przekombinowane, czego szczególnym przykładem są placki ziemniaczane. Dajcie się ludziom najeść i będzie w porządku.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, TomekKadziola
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Spędziliśmy w tym Hotelu i regionie ,przedłużony weekend.
To wspaniały wybór zarówno miejsca jak i Hotelu. Znakomicie położony z możliwością widoku na panoramę słowackich Tatr. Personel bardzo uczynny, gotowy na spełnienie każdego życzenia gości.
Przesympatyczna Pani menager jak również właściciel Hotelu, pełny humoru i dowcipu, cały czas interesujący się gośćmi.
Doskonała organizacja, jak dla VIP, from doors to doors ( łącznie ze wsadzeniem do łódek) , spływu przełomem Dunajca.
Sympatyczny piątkowy wieczór z kapelą góralską ( grającą muzykę ludową i disco polo). Szkoda, że nie rozpalono ogniska ( bo zbliża się noc świętojańska)
Kuchnia " paluchy lizać" zwłaszcza żurek na maślance z żeberkiem wędzonym a kaczka z gruszka- poezja.
Strefa wellness bez zastrzeżeń, basen, jacuzzi ,sauny.
Jedyny minus brak windy ale to nie może zmienić mojej opinii.
Serdecznie wszystkim Państwu dziękuję za gościnę.

Dziękujemy, dziekanJ