Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce ,miła kompetentna obsługa ,czysto i schludnie , na śniadanie duży wybór ponadto smacznie . Chciałbym zaznaczyć ze to jest już druga wizyta w tym miejscu i tym razem jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu Kinga . Polecam !!!!!!!!!

Dziękujemy, 394przemyslawj
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Przede wszystkim dziękuje przemiłej Pani Kasi za pomoc w organizacji pobytu.Taka osoba to skarb dla tego miejsca. Sam hotel przemiły, czysty i funkcjonalny. W otowczeniu hotelu atrakcje dla dzieci, hamaki, skakalnia, boisko i miejsce na ognisko. Blisko do zamku i przystani łodzi płynących do Niedzicy. Świetne, zróżnicowane śniadania. Niestety w tej beczce miodu znalazła się i łyżka dziegciu. Menu obiadowe fajne, ale wykonanie dań przekombinowane, czego szczególnym przykładem są placki ziemniaczane. Dajcie się ludziom najeść i będzie w porządku.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, TomekKadziola
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Spędziliśmy w tym Hotelu i regionie ,przedłużony weekend.
To wspaniały wybór zarówno miejsca jak i Hotelu. Znakomicie położony z możliwością widoku na panoramę słowackich Tatr. Personel bardzo uczynny, gotowy na spełnienie każdego życzenia gości.
Przesympatyczna Pani menager jak również właściciel Hotelu, pełny humoru i dowcipu, cały czas interesujący się gośćmi.
Doskonała organizacja, jak dla VIP, from doors to doors ( łącznie ze wsadzeniem do łódek) , spływu przełomem Dunajca.
Sympatyczny piątkowy wieczór z kapelą góralską ( grającą muzykę ludową i disco polo). Szkoda, że nie rozpalono ogniska ( bo zbliża się noc świętojańska)
Kuchnia " paluchy lizać" zwłaszcza żurek na maślance z żeberkiem wędzonym a kaczka z gruszka- poezja.
Strefa wellness bez zastrzeżeń, basen, jacuzzi ,sauny.
Jedyny minus brak windy ale to nie może zmienić mojej opinii.
Serdecznie wszystkim Państwu dziękuję za gościnę.

Dziękujemy, dziekanJ
Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel.
Dobra relacja cena vs. Usługi.
Wprawdzie wnętrza wymagają już odświeżenia ale są bardzo czyste. Bardzo fajny basen. Woda w Jacuzzi mogłaby być nieco cieplejsza.
Bardzo duży plilus to doskonałe śniadania.

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, R0b0K
Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu wraz z mężem i 3 miesięcznym dzieckiem dwie dobry. Hotel nie jest najnowszy ale za to bardzo czysty i zadbany. Łazienki są odnowione i czysciutkie nawet w rogach prysznica. Na minus w pokoju zasługuje lodówka, która nie bardzo chodziła, (może nie była włączona?) oraz skrzypiąca podłoga przez którą dziecko śpiące w łóżeczku się nam rozbudzało. Dużym minusem budynku jest również to, że nie ma windy, a na drodze z restauracji w której jest śniadanie do pokoju czeka do pokonania z 10 schodów, dla osób z wózkiem jest to uciążliwe. Można przejść przez pole i wejść drugim wejściem, ale w okresie jesienno - zimowym nie jest to zbyt dobra opcja. Basen mały ale zadbany i utrzymany w czystości. Korzystaliśmy z usług masażysty, jak najbardziej polecam! Jedzenie w restauracji bardzo smaczne. Obsługa jest miła, pomocna i uśmiechnięta. W sobotę przygotowany był występ regionalnej kapeli góralskiej, również na plus.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 62beatab