“Niemiła obsługa”
Karczma Jana — recenzja

Karczma Jana
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Police)

Bardzo ładne i urokliwe miejsce.

Niestety za sprawą postawy Pani kelnerki nie chce się tam przebywać. Od samego początku patrzyła na nas z góry, była opryskliwa i niemiła. Każdy może mieć gorszy dzień, lecz to zachowanie chyba z tego nie wynikało a raczej ze sposobu bycia.

Jedzenie smaczne choć zupa grzybowa była mocno przesolona. Z tego powodu, już po zapłaceniu rachunku postanowiliśmy wziąć wodę na wynos. Kosztowała 3 zł - od Pani kelnerki dowiedzieliśmy się, że nie można zapłacić kartą. Udało się nam znaleźć 5 zł - Pani nie miała jak wydać (sobota, popołudnie). Taki przymusowy napiwek:)

Wyszliśmy z niesmakiem. Na pewno nie wrócimy.

Dziękujemy, Adventure791300

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Drewniany obiekt znajduje się za ogrodzeniem w lesie. Posiada spory parking, co jest dużym atutem. W letnie dni można skorzystać ze stolików na zewnątrz, dzieci pozostają w bezpiecznej odległości od samochodów.
Wnętrze przyjemne, trochę „po góralsku”.
Same potrawy są tylko poprawne, choć przystawka z śledzika bardzo mi pasowała.
W Karczmie organizowaliśmy też rodzinne przyjęcie i większość była zadowolona z posiłku. Sympatyczna Właścicielka pomogła w doborze menu, jednak kelnerki troszkę gubiły się w swoich zadaniach i trzeba było informować, że czegoś brakuje.
Niemiłą niespodzianką okazał się pan, który w niesympatyczny sposób przerywał posiłek, by któryś z kierowców przestawił swój pojazd na trawę udostępniając tym samym miejsce kolejnym gościom Karczmy. Strofował też gości co im wolno, a czego nie... Można to robić w bardziej ludzki sposób.

Dziękujemy, anastazjap
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Bardzo fajna karczma, pyszne dania miła obsługa. przede wszystkim cisza i spokój.Polecam . szczególne goloneczkę bardzo pyszna

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, andrzejlit5
Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Piekny wystroj, mila obsluga. Niestety mimo ze jedzenie swieze to nie smaczne. Nie doprawione, nawet surowki i ziemniaki. Ogorki kwaszone, chleb z biedronki. Buraki ugotowane bez zadnego smaku. Sosy z torebki! Kurczak twardy. Przykro to mowic, ale trzeba zmienic kucharza. My niestety juz tu nie zawitamy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 21 stycznia 2019

Drewniany budynek w otoczeniu lasu, w środku drewniane ławy, krzesła i stoły, narzutki w stylu góralskim. Karta również dopasowana do nazwy i stylu - nie za krótka i nie za długa, bez niepotrzebnych zaskoczeń.
W restauracji organizowaliśmy przyjęcie urodzinowe i od samego początku czuliśmy, że wybór był słuszny. Pani właścicielka znająca się, i na kuchni, i na organizacji imprez, doradziła odpowiednie ilości jedzenia, nie chciała nam "wcisnąć" jak najwięcej, jak to czasem bywa.
W dniu imprezy przekonaliśmy się o tym, że obsługa jest równie profesjonalna, a jedzenie bardzo smaczne. Przede wszystkim polecam pierogi i smalczyk.
W karczmie jest kącik dla dzieci co jest dużym plusem, jeśli ktoś wybiera się na niedzielny obiad.
Doskonały przykład na to, że w okolicy Szczecina może powstać restauracja w której stosunek ceny do jakości jest idealny, w której można zjeść smacznie i poczuć się równie dobrze. Z całego serca polecam. Na pewno wrócę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, MonikaWojcieszonek

Karczma Jana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Police, Zachodniopomorskie

Szczecin, Zachodniopomorskie
Police, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Jana? Podziel się wrażeniami!