Police

“Domowa kuchnia”

Restauracja Na Starych Policach
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Police)
Zrecenzowano 11 lipca 2017

Typowe dobre domowe jedzenie, kotlet schabowy, pierogi czy placek po węgiersku wyśmienite! Ale dla osób pragnących włoskie jedzenie też się coś znajdzie, pizza bardzo dobra, niestety lasagne trochę odstaję od jakości tej restauracji.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, adik872017

Zrecenzowano 29 marca 2017

Z racji biznesowego pobytu w Policach odwiedziłem tą restauracje, i muszę przyznać że jestem oczarowany. Lokal z zewnątrz mało się wyróżnia od reszty szarych budynków Polic, ale jak tylko wejdziemy do środka to uderza nas miły klimat i ciekawie urządzone pomieszczenia restauracji. Byłem we wczesnych godzinach więc tłoku nie było i mogłem kameralnie zjeść bardzo dobrze przyrządzony i podany makaron. Samo danie również mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto lubi włoską kuchnie ( czyli każdemu Polakowi :) ) Następnym razem klientów przywiozę właśnie w to miejsce, bo czuję ze nie zawiodą się na daniach jakie wybiorą.

Termin wizyty: marzec 2017

Termin wizyty: lipiec 2018

Restauracja Na Starych Policach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie
Police, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Na Starych Policach? Podziel się wrażeniami!