Police

“Jak w Policach To Tylko Tu”

Restauracja Na Starych Policach
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Police)
Zrecenzowano 29 marca 2017

Z racji biznesowego pobytu w Policach odwiedziłem tą restauracje, i muszę przyznać że jestem oczarowany. Lokal z zewnątrz mało się wyróżnia od reszty szarych budynków Polic, ale jak tylko wejdziemy do środka to uderza nas miły klimat i ciekawie urządzone pomieszczenia restauracji. Byłem we wczesnych godzinach więc tłoku nie było i mogłem kameralnie zjeść bardzo dobrze przyrządzony i podany makaron. Samo danie również mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto lubi włoską kuchnie ( czyli każdemu Polakowi :) ) Następnym razem klientów przywiozę właśnie w to miejsce, bo czuję ze nie zawiodą się na daniach jakie wybiorą.

Termin wizyty: marzec 2017

Termin wizyty: lipiec 2018

Restauracja Na Starych Policach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie
Police, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Na Starych Policach? Podziel się wrażeniami!