“W sobotę na rybkę ”

Karczma Rybna Ruda Żmigrodzka
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Żmigród)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś się chce wybrać na dobrą rybkę właśnie w ....sobotę to szczerze polecam Karczmę Rybna. Obsługa miła i uśmiechnięta. Jedzenie bardzo dobre. Duże porcje. Fajne miejsce zarówno dla wędkarzy czy rowerzystów. Przy karczmie jest atrakcja zagroda Danieli, piękne stawy i dużo zieleni. Napewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Rafalowa

Zrecenzowano 3 maja 2019

Byliśmy wraz rodziną 2 maja. Nie było problemu ze stolikiem. Dania smaczne (chociaż ryby były wcześniej usmażone, a tylko podgrzane /mam nadzieje jedynie że w piecu/) zamówienie zostalo wydane 7 min od złożenia zamówienia przy barze.
Ceny akceptowalne, 35 - 50 zł za rybę frytki i surówkę.
Lody bardzo duże porcje w cenie 5 zł
bardzo smaczne.
Czysto i miło, można spędzić tam czas.
Chętnie tam wrócimy ponownie

Dziękujemy, Pawelwro666
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na szlaku napawania się przyroda Doliny Baryczy by uzupełnić niedobory energetyczne. Zupa rybna wyśmienita i natychmiast podawana. Ryby doskonałej jakości w bardzo obfitych porcjach. Sympatyczna, uśmiechnięta obsługa. Jeden mały minus - z menu zniknęły pierogi z karpiem, a takie były pyszne...

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, walen78
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

A ta jest bardzo dobra, do tego piwo kraftowe. O dodatkach nie będę pisał bo każdy lubi coś innego. Pstrąg smażony oraz karp sprawdzony i wynik bardzo dodatni. Do tego zupa rybna, wszystko smaczne. Okolica spokojna, cisza i kolka zwierzat. Polecam dla par jak i rodzin. Zajrzyjcie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, R2905EQkrzysztofk
Zrecenzowano 7 marca 2019

Znają się na przyrządzaniu ryb, w tym klasycznego karpia po milicku, smaczna zupa rybna, a podany ostatnio (nie pierwszy raz tam byłem) karp wędzony był po prostu mistrzowski.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Tyszko-Chmielowiec

Karczma Rybna Ruda Żmigrodzka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Milicz, Województwo dolnośląskie

Rawicz, Wielkopolska

Żmigród, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Rybna Ruda Żmigrodzka? Podziel się wrażeniami!