Wielki plus(k)!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018
Magda C
Warszawa, Polska
Fajna zabawa

Fajna zabawa dla dzieci małych i dużych 😁. Wśród wszystkich zjeżdżalni jedna dla dzieci od 18 roku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018
d_browkaf
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 106)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Osobiście nie jestem fanką takich miejsc, ale dla dziecka trzeba się poświęcić. Aquapark położony jest obok kompleksu Itaca, więc stanowi fajną alternatywę dla samego miejsca, ale też jest chyba jedyną atrakcją w promieniu 30 km. Miejsce oferuje ponoć najdłuższą zjeżdżalnię, i fakt, widać ją już z daleka. A nawet i słychać, bo w naszym hotelu niejednokrotnie słyszeliśmy odgłosy radości, przerażenia i ekscytacji w jednym:) Atrakcje są bardzo urozmaicone - wysokie, niskie, dywany, pontony, place zabaw, tory przeszkód. Kolejki nie są jakieś potwornie długie, nawet na niektóre zjeżdżalnie nie trzeba było w ogóle czekać. Ceny są bardzo przystepne: 8 i 6 eu, ale uwaga- tylko do południa, bo za wejście o 16 zapłaciliśmy już 15eu.

Bardzo polecam, można fajnie spędzić pół dnia :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Magda C
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajna zabawa dla dzieci małych i dużych . Wśród wszystkich zjeżdżalni jedna dla dzieci od 18 roku życia. Mega zapadnia!!
Jak to w tego typu parkach kolejki do najlepszych zjeżdżalni. Najdłużej czekaliśmy około 20 minut.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, d_browkaf
Zrecenzowano: 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zjeżdżalnie dla wszystkich grup wiekowych bardzo dobrze rozwinięta strefa dla najmłodszych Polecam rodzina i z małymi dziećmi a także z nastolatkami

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 486izabelas
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Ten park jest naprawdę super!!!! Dla każdego cos fajnego. Na większość jednak można wejść od 140 i to jest bardzo przestrzegane. Dzieci do 120 chyba nie płacą za wejście. Bilet to chyba około 25 Euro od osoby. Goscie hotelu Nauutica maja wejście za 10 euro. Super zaabawa za super cene. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
3  Dziękujemy, Kasia Ż
Zrecenzowano: 24 czerwca 2016

Wspaniały aquapark. Koniecznie trzeba skorzystać z rozrywek, które oferuje. Dużo atrakcji dla dzieci. Gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Bialystok2014