“Obsługa na bardzo niskim poziomie”
Bistro Vila Velebita — recenzja

Bistro Vila Velebita
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Korenica)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie średnio smaczne, w pizzy 80% to ser. Obsługiwał nas straszy mężczyzna w okularach. Zachowywał się bardzo niestosownie- był opryskliwy, wyśmiewczy, niegrzeczny, a podając sztucce, talerze itd. wręcz rzucał po naszym stole.

Dziękujemy, Angelika J

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa straszna. Pan, powiedzmy kelner, strasznie chamski. Nie polecam, nigdy więcej tutaj nie przyjadę.

Dziękujemy, KrzysztofWycisk
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tam wracając z Plitwickich Jezior. Żadne zamówione przez nas danie nie było jadalne. Rosół z wołowiny okazał się wodą z rozgotowamym makaronem. Cięlecina była wieprzowiną i to twardą i gumowatą. Ziemniaki ugotowane chyba z tydzień wcześniej i wielokrotnie odgrzewane. Pizza gorsza niż mrożona z Lidla. Mix mięs, każde twarde i nie do zjedzenia. Spaghetti rozgotowane, sos fatalny.

Dziękujemy, Martasenderecka
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w pobliżu, wybraliśmy tą restaurację na późny obiad kierując się opiniami z tripadvaisor. Niestety, małe rozczarowanie. Zwykła restauracja bez większych emocji. Jedliśmy grillowaną wieprzowinę, ktora była naprawdę bardzo dobra i grillowane kalmary i ośmiorniczki, niestety tylko przeciętne. Na dodatek podane z gotowanymi ziemniakami. Obsługa miła.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, JBobowski
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo urozmaicony każdy talerz. Porcje są baaardzo duże. Cevapcici 74kuny, filet w sosie grzybowym 79 kun, mix grillowy 100 kun, ozujsko 0,5 l za 21 kun. Jeden z kelnerów mówił trochę po polsku, po angielsku każdy. Jedzenie podane bardzo szybko. Warte swojej ceny stanowczo!

Termin wizyty: czerwiec 2018

Korenica, Lika-Senj County
Rakovica, Park Narodowy Jeziora Plitvice

Rastovaca, Lika-Senj County
Korenica, Lika-Senj County

Byłeś(-aś) w Bistro Vila Velebita? Podziel się wrażeniami!