“Pychotka”
Konoba Pizzeria Aldo — recenzja

Konoba Pizzeria Aldo
Nr 8 wśród 29 Restauracje (Okrug Gornji)

Zacznę od tego ze kobieta która nas obsługiwała to przemiła osoba
Czego byśmy nie zapytali chętnie nam odpowiadała i usługiwała jak byśmy byli naprawdę dla niej ważni
Zamówiliśmy stek z tuńczyka przepyszny zreszta i trzy różne pizzę
Na początku wydawało mi się ze ciasto jest grube gdy nam je przyniesiono
Ale bardzo się pomyliłam
To puszysta przepyszne i świetnie zrobiona pizza
Zawsze jemy pizzę na cienkim cieście a tym razem była ona inna ale równie pyszna
Jeżeli chodzi o ceny to takie jak wszędzie chyba ze bierzemy pod uwagę Hvar lub Split (gdzie jest drożej)
Przemiła atmosfera i pyszne jedzonko a oprócz tego naprawdę się najesz
Zamówiliśmy wino i tu zaskoczenie bo duża lampka wina 25 kun gdzie w każdej restauracji za podobna cenę dostawaliśmy malutka lampeczke lub pół lampki
Jedyny minus ze brak parkingu koło restauracji
Polecamy z całego serca ❤️

Dziękujemy, klaudiawyro

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Kozackie jedzonko przede wszystkim duże porcje,przemiła obsługa ...pizza jedna z najlepszych jaka jadłem ,owoce morza,sałatki wszystko świeże... pozdrowionka z Bialogardu Polska

2  Dziękujemy, Profesor G
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś lubi zjeść tanio a dobrze to polecam. Odwiedzona 3 raz, jedliśmy pizzę z owocami morza a druga była pikantna. Obsługa miła, dba o klienta. Jedzenie bez zarzutu, bardzo dobre. Warte polecenia

2  Dziękujemy, Kamil G
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Jeżeli szukasz dobrej konoby, kierujesz się innymi opiniami a na miejscu okazuje się, że najlepszą potrawą są frytki to chyba coś jest nie tak. Ryba z grila była w połowie surowa i trzeba było ją jeszcze raz dać do kuchni, żeby się dopiekło. Smak bez szału, jadło się dużo lepsze. Pleskjavica wyglądałą i smakowała jak gotowy hamburger. Z mixu mięs najsmaczniejsza był kiełbaska bo kurczak był niedopieczony a cevapi w wyglądzie a szczególnie smaku nie zachwycało. Do tego wszystko było ledwo letnie. Obok jest druga restauracja i żałuję że tam nie zostaliśmy tym bardziej że tanio też tu nie jest.

Dziękujemy, art2d
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre ale niestety jak cała Chorwacja, drogie! Porcje duże, dobre smaki, dobrze przyprawione. Stek b. Smaczny, mule również, nawet o frytkach można powiedzieć że wyjątkowo dobre. Cena psuje odbiór calosci. Zwłaszcza że w sąsiedniej Bośni w knajpie portfela nie zrujnujesz

Dziękujemy, 179marcinz

Konoba Pizzeria Aldo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County
Okrug Gornji, Čiovo

Byłeś(-aś) w Konoba Pizzeria Aldo? Podziel się wrażeniami!