“Smacznie ”
Mali Raj — recenzja

Mali Raj
Nr 1 wśród 26 Restauracje (Okrug Gornji)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się w dwie rodziny i niestety był problem z miejsce. ,ponieważ to miejsce jest oblegane
Na szczęście w środku po kilku minutach zrobiono miejsce dla naszej ośmioosobowej ekipy w środku.
Zdecydowaliśmy się na zupy ,mięsa,owoce morza i pizzę
Wszystko pyszne A zupa pomidorowa mega....jeszcze tak dobrej nie jedliśmy

Dziękujemy, Anna S

Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie oraz piękne widoki na morze. Całkiem niskie ceny a także duże porcje! Najlepsze pizze oraz mięsa w okolicy!

Dziękujemy, Mateusz D
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Bardzo klimatyczna restauracja. Obsługa kontaktowa i życzliwa. Na tarasie pobyt w restauracji umilają zraszacze. Jeśli chodzi o jakość i smak potraw oraz styl ich podania to nie znalazłam lepszej restauracji podczas całego pobytu w tym rejonie, jednak koniecznie rezerwujcie miejsca, najlepiej przez telefon.

Dziękujemy, Kamila P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem. Okazało się, że mieliśmy dużo szczęścia trafiając na wolny stolik, gdyż większość z nich była zarezerwowana. Nie bez powodu. Jedzenie było pyszne - nadziewane kalmary, gulasz z ośmiornicy i pizza. Warto odwiedzić w czasie pobytu w okolicy.

1  Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Koniecznie rezerwujcie miejsca, najlepiej przez telefon. W godzinach kolacji (17:30 - 19:30) jest tam mnóstwo ludzi. Szczególnie przyjemny jest taras ze zraszaczami. Restauracja znajduje się kilka minut spaceru od plaży Okrug. Przemiła obsługa i pyszne jedzenie: stek z tuńczyka, ośmiorniczki, diabły morskie, makaron z truflami, makaron z owocami morza, sałatka z ośmiornicy, sałatki, krem pomidorowy, pieczywo czosnkowe w formie włoskiej pizzy bianco: wszystko było doskonale! Ostrzegam jednak, w upale apetyt jest mniejszy, a porcje są spore, więc dobrze jest wziąć je na tak zwaną spółkę. Ceny: około 100-140 kun za osobę za główne dania, czyli przyzwoite. Zdecydowanie zacne smakołyki z lokalnych produktów najwyższej jakości. Smacznego!

Dziękujemy, Jagna O

Mali Raj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Okrug Gornji, Čiovo

Byłeś(-aś) w Mali Raj? Podziel się wrażeniami!