Okrug Gornji

“Pyszne jedzenie ”
Leonardo — recenzja

Leonardo
Nr 5 wśród 29 Restauracje (Okrug Gornji)
Kuchnie: Pizza, Owoce morza, Grill
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, pyszne jedzenie, duże porcje i smaczne. Obsługa stara się mówić po polsku ale z angielskim bezpieczniej się dogadać :)
+ Duży plus za menu po polsku
- jadłem kalmary smażone, bardzo dobre
- mieszankę muli polecam
- Cavapi pycha
- sałatka z ośmiornicą, dla mnie osobiście za bardzo octowa

Ogólnie polecam !

Dziękujemy, 92kubaw

Zrecenzowano 12 września 2019

Polecam dania mięsne typowo chorwackie, baranina, kalmary i ryby rewelacja. Pizza po prostu 'niebo w gębie'. Obsługa rewelacyjna. Czekaliśmy 20 min na dania. Za rok powróciły z większą ekipą z Wrocławia...

Dziękujemy, mariuszjmcotton
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa i wystrój na wysokim poziomie!
Natomiast jedzenie POPRAWNE;) Smaczne ale bez szaleństwa. Restauracja cieszy się dużym powodzeniem/ trzeba w porze wieczornej rezerwować stoliki- gdyż nie ma w okolicy konkurencji.Chcialabym jak dawniej by owoce morza rozpływały się w ustach!!!

Dziękujemy, 376anetar
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

U Leonardo jadaliśmy obiady przez 10 dni codziennie i nigdy nie wyszliśmy zawiedzeni. Miła, profesjonalna obsługa (mówiąca również po polsku). Świeże produkty, krótki czas oczekiwania na posiłki. Jedynym minusem jest brak możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, Jolanta P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W największym ruchu 20 Min czekania
Świeże dobre dania pizza super polecam makaron carbonarra tez super steki Ok polskie menu

Dziękujemy, dawidw2017

Leonardo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County
Okrug Gornji, Čiovo

Byłeś(-aś) w Leonardo? Podziel się wrażeniami!