“Powrót po latach.”
Leonardo — recenzja

Leonardo
Nr 5 wśród 29 Restauracje (Okrug Gornji)
Kuchnie: Pizza, Owoce morza, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa i wystrój na wysokim poziomie!
Natomiast jedzenie POPRAWNE;) Smaczne ale bez szaleństwa. Restauracja cieszy się dużym powodzeniem/ trzeba w porze wieczornej rezerwować stoliki- gdyż nie ma w okolicy konkurencji.Chcialabym jak dawniej by owoce morza rozpływały się w ustach!!!

Dziękujemy, 376anetar

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

U Leonardo jadaliśmy obiady przez 10 dni codziennie i nigdy nie wyszliśmy zawiedzeni. Miła, profesjonalna obsługa (mówiąca również po polsku). Świeże produkty, krótki czas oczekiwania na posiłki. Jedynym minusem jest brak możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, Jolanta P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W największym ruchu 20 Min czekania
Świeże dobre dania pizza super polecam makaron carbonarra tez super steki Ok polskie menu

Dziękujemy, dawidw2017
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre ale nie znakomite. Brak konkurencji w pobliżu .Szybka i dobra obsługa . Ładne wnętrze.

Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Obsługa średnia, posiłki odgrzewane i bardzo tłuste. Rosół wołowy bardzo słony, pomidorowa to samo, bo zrobiona na bazie tego rosołu. Za dodatkowy sok do piwa zapłaciłam 16 kun.

Dziękujemy, krysia12345

Leonardo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County
Okrug Gornji, Čiovo

Byłeś(-aś) w Leonardo? Podziel się wrażeniami!