“Polecam”
Restoran Degenija — recenzja

Restoran Degenija
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Rakovica)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Na stolik musieliśmy czekać około 30 minut, ale było warto. Jedzenie smaczne, kelnerzy z fajnym podejściem i poczuciem humoru. Restauracja warta uwagi.

Dziękujemy, jatuzo

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje polecili namw miejscu noclegu. Widac, ze jest to miejsce oblegane bo caly dzien pelne gosci. Obsluga dosc sprawna i kuchnia szybko wydajaca dania. Kuchnia ok, chociaz zbyt malo aromatyczna i nie doprawiona. Mozna zjesc, ale prwien niedosyt pozostaje

Dziękujemy, hubab2016
Zrecenzowano 17 maja 2019

niesamowicie dobre jedzenie, a porcje są tak olbrzymie, że aż strach ! zamówiłem półmisek mięs dla dwóch osób - zjedliśmy połowę :(. wystarcza dla czterech osób !!!
następnym razem zjedliśmy pizze, też dobra.

Dziękujemy, ladnygips
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedy chłopak znalazł na Tripadvisor tą restaurację to spodziewałam się jakiejś przydrożnej knajpki a tutaj niespodzianka- elegancka restauracja z przestronnym tarasem otoczonym roślinami, duże porcje, estetycznie podane i w przystępnych cenach jak na taki standard :)
Gnocci z sosem szałwiowym bardzo dobre, choć warto zamówić do nich jakieś warzywka, bo same są nieco mdłe (+ były strasznie gorące, ostrożnie!)
Pizza przeciętna, nie ma efektu Wow ale jest smaczna.
Z ciast polecam kremówkę. Nie polecam pomarańczowego- ma bardzo sztuczny smak.
Obsługa uprzejma ale nie specjalnie wykazująca zainteresowanie...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lodzianka7
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Szybko podawane dania , bardzo smaczne jedzenie, bardzo duże porcje. Blisko jezior plitvickich. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018

Park Narodowy Jeziora Plitvice, Central Croatia
Rastovaca, Lika-Senj County

Plitvicka Jezera, Park Narodowy Jeziora Plitvice
Grabovac, Park Narodowy Jeziora Plitvice

Byłeś(-aś) w Restoran Degenija? Podziel się wrażeniami!