“Smacznie ”
Restoran Degenija — recenzja

Restoran Degenija
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Rakovica)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedy chłopak znalazł na Tripadvisor tą restaurację to spodziewałam się jakiejś przydrożnej knajpki a tutaj niespodzianka- elegancka restauracja z przestronnym tarasem otoczonym roślinami, duże porcje, estetycznie podane i w przystępnych cenach jak na taki standard :)
Gnocci z sosem szałwiowym bardzo dobre, choć warto zamówić do nich jakieś warzywka, bo same są nieco mdłe (+ były strasznie gorące, ostrożnie!)
Pizza przeciętna, nie ma efektu Wow ale jest smaczna.
Z ciast polecam kremówkę. Nie polecam pomarańczowego- ma bardzo sztuczny smak.
Obsługa uprzejma ale nie specjalnie wykazująca zainteresowanie...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, JustynaK2333

Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Szybko podawane dania , bardzo smaczne jedzenie, bardzo duże porcje. Blisko jezior plitvickich. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, krzysztofs154
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra obsługa, czas oczekiwania na posilki krótki, porcje dość spore i smaczne. 2x speghetti, zupa, 2x filet z kurczka 305 kun

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, dominikzw
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy gorąco restauracje Degenija. Jedzenie świeże, doskonale przyprawione, szybko podane. Lokalizacja idealna, przy trasie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 743magdalenab
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy w drodze powrotnej do Polski. Zostały zamówione 2 pizze, smażone kalmary oraz plejskavica. Pizza tak duża że spokojnie 2 osoby mogą wziąść jedna na pół. Na pizzy była świeża rukola, pomidorki koktajle również pierwszej świeżości. Obsługa mega sympatyczna nie narzucająca się :) restauracja przyjazna dla psów :) rachunek: 4 dania, 2 x woda, 2x sprite 340 kun :) z pewnością będziemy wracać :)

Termin wizyty: lipiec 2018

Park Narodowy Jeziora Plitvice, Central Croatia
Rastovaca, Lika-Senj County

Plitvicka Jezera, Park Narodowy Jeziora Plitvice
Grabovac, Park Narodowy Jeziora Plitvice

Byłeś(-aś) w Restoran Degenija? Podziel się wrażeniami!