Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mały i dobrze zlokalizowany. Le to jedyny plus tego miejsca. Nie wszystkie pokoje trzymają ten niski standard który hotel twierdzi że ma. Strasznie "humorzasta" obsługa szczególnie w restauracji skutecznie zniechęca do spędzania czasu w hotelu. Dzięki temu łatwiej wybrać się na zwiedzanie :) Hotelowy basen jest malutki, leżaki bezpłatne jak coś zamówisz cały czas stoją puste. Obsluga czepia się gdy dziecko pływa w bluzce kąpielowej, bo jest zakaz pływania w ubraniach. Nie dociera że to strój kąpielowy. Ogólnie nie polecam.

Dziękujemy, chrisdabr
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel mały ,obsługa niemiła ,jedzenie mało i co dzień to samo na śniadanie ,kolacja czasami nie do zjedzenia,brudno a na informacje ze na balkonie jest gniazdo os które nas kąsały zero reakcji,nie polecam tego hotelu.

1  Dziękujemy, KrystynaT17
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Byliśmy w Kormoranos w tamtym tygodniu. Przywitała nas miła Pani w recepcji i przekazała wszystkie ważne informacje i klucz do pokoju.
Pokoje są dosyć małe, ale wystarczające - przecież tu się tylko śpi na wygodnym łóżku :) W nocy jest duszno, można kupić klimatyzacje za 7€, lecz my woleliśmy wydać na barze 7€ haha. Jedyny minus, że nie mieliśmy moskitiery.
Łazienka malutka, brakowało tylko wieszaka na ręczniki i sprawnego wentylatora. Plaża przy barze piękna i czysta, zamówienia przynosi na plaże miła kelnerka lub miły kelner. Śniadania dobre jak u prawie każdego w domu: chleb, szynka, ser, jajka, pomidor, ogórek, płatki, parówki, tosty, dżem, herbata Lipton i kawa z ekspresu ok a nie tak jak ktoś niżej napisał „nie do wypicia”, albo że „ser kiepskiej jakości”. W Biedronce kupujecie gorsze świństwa :)
Obiadokolacje zaskoczyły mnie pozytywnie. Każdego dnia jakiś specjał grecki. Bardzo smaczne. Napoje dodatkowo płatne. Miły Pan kelner zawsze chętnie wytłumaczył, co jest w menu - pozdrawiamy :)
Ogólnie pobyt bardzo udany, moja partnerka chce wracać do Grecji za rok! :))
Pozdrawiamy i dziękujemy za gościnę :)

1  Dziękujemy, Dawid K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fiorettaB3, Ιδιοκτήτης, Kormoranos Beach HotelOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dear customer,
thank you for choosing our hotel for your holidays.We appreciate your nice word,s about our staff.
We will be very happy to see you again!

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Przed wyjazdem zostałem uprzedzony, że warunki nie będą luksusowe, a bardziej zbliżone do tych panujących w akademikach. Hotel ma jedną a nie trzy gwiazdki, co jest często błędnie podawane w biurach podróży. Jeżeli chodzi o położenie w Acharavi - bardzo dobre. Bezpośrednio przy czystej plaży kamienistej, w pierwszej linii zabudowań z bocznym widokiem na morze (balkon w każdym pokoju). 400-500m dalej znajduje się plaża piaszczysta. Przy hotelu są leżaki, za które trzeba dodatkowo zapłacić lub kupić drinka w barze. Do głównej drogi i przystanku Green Bus około 7 minut drogi pieszo. Nieco dalej do sklepu. Przemyślenie po wakacjach - chcąc spędzić czas aktywnie, poszukałbym hotelu np. w oddalonym o kilkanaście minut drogi Sidari, a nie w Acharavi. Miasteczko jest również dobrze skomunikowane, ale wydaje się być ciekawsze.
Wracając do hotelu: standard pokojów na parterze i piętrze nie jest wysoki. Stare meble, niezamykające się drzwi do łazienki, która jest dość ciasna. Stary telewizor, dodatkowo płatna klimatyzacja. Plus za lodówkę i sprawnie działające Wi-Fi. Co ważne: ogólnie czysto. Podobno na drugim piętrze są nowe pokoje o wyższym standardzie. Pokoje sprzątane są co 3 dni i co 3 dni wymieniane są ręczniki. My poprosiliśmy, żeby zrobiono to wcześniej i nie było najmniejszego problemu. Codziennie wyrzucanie są śmieci i ścielone łóżka.
POSIŁKI: śniadania 8-10, obiadokolacja 19-22.
Śniadania w formie bufetu, monotonne. Zawsze są: mielonka, ser, dżem, płatki. Do tego na zmianę tosty francuskie, jogurt grecki, warzywa, arbuzy, ser feta. Napoje: kawa, herbata, sok ananasowy i pomarańczowy. Nie mogę powiedzieć że wychodziłem głodny. Obiady są różne, często z tradycyjnej kuchni greckiej w tańszym niż restauracyjne wydaniu. Trafiają się potrawy bardzo dobre i mocno średnie. Ogólnie nie polecam zup. Niektóre dania mięsne były naprawdę smaczne. Na deser były owoce, ciasto lub lody. Różni ludzie różnie oceniali posiłki.
Pan, który zajmuje się serwisem jest miły, choć zasadniczy. W dniu, gdy mieliśmy wycieczkę i chcieliśmy zacząć śniadanie 10 minut wcześniej pan się nie zgodził. W dniu wyjazdu musieliśmy zacząć obiad 15 minut wcześniej, jednak Pan kazał nam czekać do punkt 19 i dopiero po interwencji Pani z recepcji podał nam dania.
Podsumowując, polecam hotel osobom, które nie jadą opalać się przy basenie i chcą spędzać czas aktywnie, a hotel traktować jako sypialnię i zaoszczędzić przy tym trochę pieniędzy.
W nawiązaniu do innych komentarzy: Pan serwujący dania nie był niemiły, raczej przyjaźnie nastawiony. W czasie śniadania na bieżąco uzupełniano braki (warzywa). W czasie naszego pobytu nie było problemu z komarami.

Dziękujemy, Przemek P
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Szanowni Państwo,jeśli chcecie być poniżani, traktowani jak intruzy, wyzywani, jeśli chcecie być traktowani jak goście, którzy zawadzają, jak zło konieczne to możecie tam jechać. Hotel i obsługa nie zasługują na trzy gwiazdki. Tylko jedno piętro jest odnowione, reszta godna pożałowania, sypiąca się ruina, jedzenie koszmarne. Nie ma żadnego napoju do kolacji a przyjście w własną wodą grozi wyrzuceniem z kolacji. Śniadania? Kpina. Ja właśnie wracam z tego koszmarnego miejsca,gdzie właściciel albo ktoś mający się za Boga w tym brudnym i godnym pożałowania miejscu,mało mnie nie pobił na basenie. Mam na to świadków, skarga na ten hotel została napisana i wysłana. Agresja w stosunku do gości hotelowych. Odpowiedni komentarz zostanie dodany. Koszmarne wakacje w Kormoranosie, nigdy więcej!

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko pokoje na drugim piętrze są odnowione, reszta to stan sprzed 20-30 lat.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Agnieszka G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fiorettaB3, Διευθυντής, Kormoranos Beach HotelOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dear Agnieszka,
to become a recipient of such a behavior probably you are not the customer that someone would prefer to have in his own property .Is our obligation to protect others people holiday,guiet and safety.We are very strict with people who do not respect .Sorry !
You have booked a DBL standard room with H.B , but you have stay in a LUX -SUPERIOR room.
Also you should know that H.B basis does not include any drinks.My opinion is that you get much more than you have paid ( damages you and your friend,s have caused and not pay for, are not include).