Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Byliśmy w nim w 2018 roku. Oferta wyglądała obiecująco ale rzeczywistość okazała się inna. Hotelik mały z dosłownie kilkoma odnowionymi pokojami, większość jest tylko częściowo odmalowana a kafelki i sprzęt stary (15 lat minimum) - my na taki trafiliśmy. W łazience wybija woda z kratki i grzyb na ścianach. Ogólnie w hotelu cisza i spokój, gdyby nie straszny pokój to byłoby lepiej. Pokoje bardzo żadko pobieżnie sprzątane. Trzeba się prosić o wymianę ręcznika czy o papier toaletowy... Uwaga !!! ten hotel ma dwie gwiazdki, a nie cztery - podaje to właściciel na swojej stronie internetowej, a mimo to biura podróży oszukują podając 4 gwiazdki !!! Jedzenie proste i podstawowe - zero rozmaitości. Na szczęście można korzystać z Geliny i tam jest trochę lepiej ale też bez frykasów. Przy hotelu malutki basen ale można chodzić na basen do starego aquaparku. Aguapark jest zużyty całkowicie. Zjeżdżalnie tragiczne. Plecy obite i czerwone. Podskakuje się na każdym łączeniu. Powinien zostać zamknięty i wszystkie zjeżdżalnie powinny być wymienione. Aquapark leży na ładnym terenie i ma potencjał i po remoncie może być fajny ale nie za to się przecież płaci. Tak niewiele trzeba, a hotel wszedłby na wyższy poziom, no ale niestety skąpstwo i brak inwestycji powodują, że nie można polecić tego obiektu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zenek8888
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Jak to w Grecji są plusy i minusy. Na szczęście plusów jest wiecej. Na plus: piękna plaża z widokiem na wybrzeże Albanii. Na plaży darmowe leżaki i parasole, praktycznie cały czas dostepne. Możliwość korzystania z infrastruktury Gelina to dodatkowy atut. Mamy dostęp do aqua parku i możliwość korzystania z bardziej urozmaiconych posiłków. Do Geliny przyjemny spacerek wzdłuż rzeczki, w której roi się od żółwi błotnych (chociaż rzeczka troche trąci mułem :)). Komary wieczorem były, ale bez przesady. Animacje fajne. Szczególnie podobał mi się występ trzech tenorów w barze na plaży. Super byli też akrobaci i fajne show robił zespół animatorów, W tym z Polski.
Na minus pokój. Trafiliśmy na pokój przy recepcji i na parterze. Bylismy chyba pierwsi po zimowej przerwie, bo był zaduch. W szafie smród straszny. Zapach z klimatyzacji też powalał. Łazienka też szału nie robiła. Po dokladnym wywietrzeniu i przysłonieciu klimatyzatora zasłoną dało sie spać.Właściwie tylko spalismy w pokoju, bo zawsze było co robić, wiec niedociągniecia pokoju dało się przeżyć. Na minus też hałas przy zmianie turnusów w soboty i środy. O 3 w nocy pod samymi oknami stał autokar z włączonym silnikiem dobre 0,5 h. W miarę możliwości radzę wybierać pokoje na piętrze i w lewym skrzydle, im bliżej morza tym lepiej.
Mimo wszystko wolę Nostros od Geliny ze wzgledu na spokój, brak walki o leżaki przy morzu i basenie, brak kolejek do posiłków i ciszę. Niektórzy narzekali na brak muzyki przy barze. Mi to nie przeszkadzało. Nawet przy barze wieczorem było cicho, mi to bardzo odpowiadało. Jeżeli ktoś nie jest bardzo wymagajacy i nie szuka dziury w całym bedzie zadowolony.

Wskazówka dotycząca pokoi: Radzę wybierać pokoje na piętrze i w lewym skrzydle, im bliżej morza tym lepiej. Pokoje na piętrze mniej wilgotne, ale jest trochę goręcej.
1  Dziękujemy, jamarcus1977
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Witam serdecznie 6 lipca wróciłam z mężem i córkami 5 i 8 lat z tego właśnie hotelu. Przyznam szczerze że po przeczytaniu innych opini byłam przerażona że wybrałam ten hotel,ale pozytywnie się zaskoczyłam. Mieliśmy oddzielny pokój dla dzieci można było zamknąć drzwi do ich pokoiku, w naszym pokoju była sypialnia i aneks kuchenny. Pokoje czyściutkie,sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co dwa dni woda mineralna dokładana nim zdążyło zabraknąć. Miejsce bardzo spokojne, plaża również, leżaki na plaży i przy basenie bezpłatnie. Przy basenie bar czynny od 10:00 do 24:00 można było kanapeczki jeszcze zjeść.Basen czynny od 10:00 do 18:00. Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Jedzenie skromne ale moje dziewczynki mimo iż są niejadkami głodne nie chodziły. Nastepnie można było korzystać z takich atrakci jak polskie animacje w hotelu obok (10 min.drogi),aquaparku,basenów,barów na plaży czy barów przy basenach. Można było też zjeść w hotelu Gelina tam był ogromny wybór jedzenia. Sumując w naszym hotelu można było wypocząć od hałasu i z czystym sumieniem moge polecić. Jest to hotel 2* choć dużo biur podróży reklamuje jako 4*.

Dziękujemy, danielablanka
Zrecenzowano: 19 września 2018

Ośrodek bardzo fajny. Znajdujący się na jego terenie hotelik Nostos Mare jest bardzo kameralny i spokojny. Polecam dla ludzi chcących naprawdę wypocząć. Obsługa bardzo miła i uprzejma (praktycznie wcale nie mówiąca po polsku, po angielsku bez problemów). Spokój, cisza, mało ludzi, pokoje sprzątane codziennie. Widoki piękne. Do morza z pokoju miałem 160 kroków. Praktycznie mieszka się na plaży. Jedzenie bardzo dobre. Można by się jedynie przyczepić do zapachu jaki unosi się w powietrzu w nocy na zewnątrz. Jest to raczej na pewno szambo, ale na większości Korfu tak jest. Naprawdę polecam. Wczasy w środku września, pogoda idealna.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Patrycja8711
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hej, spędziłam tam z rodziną ostatni tydzień lipca, miejsce rewelacja, praktycznie na plaży, można zawsze skoczyć po coś do pokoju albo po zimnego drinka, basen czysty, codziennie sprzątany, leżaki na plaży i przy basenie zawsze dostępne, bezpłatne, brak kolejek do jedzenia, spokój, cisza, możliwość darmowego korzystania z Gelliny, pokoje owszem nie do końca wysprzątane, ale to nie ma znaczenia, i tak całe dnie spędza się poza pokojem, tragedii nie ma, gdybym miała wrócić na Korfu to wrocilabym do Nostos Mare, polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, MagdaIzaJulka