“Kolacja”

Fuego Beach Bar Restaurant
Nr 8 wśród 56 Restauracje (Acharavi)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Smaczna kolacja w pięknej otoczce. Warto wybrać się na zachód słońca i zjeść 3 metry od morza. Obsługa bez zarzutów.

Dziękujemy, G8641PYdanielb

Zrecenzowano 8 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło spędzony czas, dobre drinki. Jednak największe zainteresowanie miejscowymi bądź znajomymi obsługi. Toaleta damska pozostawia wiele do życzenia (chodzi o porządek, standardy wiem jakie są w Grecji)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem z żoną drinki skończyłem pić przez 30 min nikt nie podszedł i zapytał się czy bym coś chciał. Kelnerki stoją i sobie gadają i mają klienta w ....... Na rachunek czekałem 20 min a w lokalu oprócz nas jeszcze 2 panów. Reasumując piękne widoki fatalna obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018

Wspaniała obsługa. Młodzi ludzie biegle władający językiem angielskim. Siedzimy przy morskich falach i delektujemy się wspaniałymi drinkami, bardzo dobrą kawą słuchając muzyki

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, MartaM6916
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Kawa można by określić że dobra,szarlotka którą do niej dostałem naprawdę słaba sucha o dziwnym smaku. W kolejnym dniu do wypicia drinka zaproponowano nam miejsce za zamkniętymi szybami przy temperaturze 28 stopni na dworze! Niezłe akwarium prawda? Niestety pomimo świetnej lokalizacji i nowoczesnego wystroju lokal wypadł średnio w porównaniu z sąsiednimi, których jest tu mnóstwo dosłownie jedna przy drugiej idąc brzegiem morza.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 402patrykk

Fuego Beach Bar Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Acharavi, Korfu
Acharavi, Korfu

Byłeś(-aś) w Fuego Beach Bar Restaurant? Podziel się wrażeniami!