Zrecenzowano: 5 września 2019

Tegoroczne wakacje czyli 2019 przyszło mi spedzać z wnukami.Fantastyczny obiekt
dużo wolnego miejsca na zabawę dla dzieci i to starszych jak i młodszych.Dużo zielonych miejsc fantastycznie zadbanych przez gospodarza ośrodka. Jedzenie fantastyczne i urozmajcone i pyszne. Posiłki można było spożywać w restauracji głównej jak i w barze umiejscowionym bliska morza. Baseny z fantastyczną wodą
czyste zadbane .Jeśli komuś znudziło sie kąpanie w tych basenach można było udać
się na piękną plażę i skorzystać zarówno z kąpieli wodnej jak i słonecznej. Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z wodnych atrakcji w pobliskim miejscu zjeżdzalnie były fantastyczne.Polecam to miejsce dla wszystkich.

Wskazówka dotycząca pokoi: ośrodek czysty zadbany- cicho - atmosfera odpowiednia do odpoczynk po ośrodku pracownicy poruszają się sprzętem o napędzie elektrycznym
Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Teren na którym znajduje się hotel jest ogromny. Wiele atrakcji - 3 baseny, aquapark otwarty 5 dni w tygodniu. Miedzynarodowy zespół animacyjny, nie sposób wziąć udział we wszystkich aktywnościach! Pozdrowienia dla Patrycji i Zuzi - najlepszy aquagym i aquasplash! :) Wspaniałe wieczorne show - Rosa i Barbara wymiatają!!!
Polecamy bardzo serdecznie

Dziękujemy, WczasowiczkaAa
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Byłam z rodzina 2+3 (dzieci) pokoje duże, sprzatane regularnie.Obiekt to nie nasze 5* ale cena też inna.Pamiętajcie o tym Szanowni Rodacy!!! Nie czepiajcie się drobiazgów...dla dzieci raj, blisko plaża, obok miasto można wyjść pochodzić, zorganizować wycieczkę, Polaków lubią...pogoda cudowna, personel miły i pomocny. Za tą cenę 12000 z haczykiem za 7dni za 5 osób uważam ze było bardzo ok a nie kupiłam na "laście "za 6000 jak niektórzy i narzekają!Jakbym zapłaciła 25000 to bym może się przyczepiła do czegoś ...ale bez przesady. Za rok Ci co pojechali za te 6000 na Grecję będą mogli może pomysleć o Bułgarii więc Gelina będzie tylko miłym wspomnieniem! Ja polecam z czystym sumieniem...ale rozsądnym a nie oczekującym luksusów nieziemskich za psie pieniądze.Wg nas było bardzo ok a troche pojezdziliśmy ....

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka F
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny, duży teren, przestrzeń.
Bardzo miła obsługa.
Duży aquapark otwarty 5 dni w tygodniu.
Piaszczysta plaża z bezpłatnymi leżakami i parasolami, dla dzieci mini disco codziennie i mini klub 6 razy w tygodniu z polskimi animatorami - świetne dziewczyny z Grecos. Ponadto nauka pływania dla dzieci z instruktorem Grecos - 2 grupy wiekowe, córka codziennie rano po śniadaniu dopytywala kiedy będzie pływać z Panem Marcinem :)
Sa 2 duże baseny plus 3 brodziki dla dzieci, dodatkowo baseny w aquaparku.

W ogóle nie czuć tłumów dzięki temu, że jest tak ogromny teren i bogata infrastruktura. Naprawdę można wypocząć. Bardzo dużo zieleni i wolnej przestrzeni.

Bar przy plaży z pięknym widokiem, wszystko urządzone na biało, świetny klimat.

Polecam dla rodzin z dziećmi. Nie można się tu nudzić, dzieci zachwycone!

Dziękujemy, magdalenac321
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Super animacje super baseny jedzonko wieczorne mini disco i atrakcje po nim.
Naprawdę ekipa animatorów szczególnie tych Polskich robi super prace. Dużo Polaków co też na plus uważam. Morze słone troszkę kamykowe buty nie są konieczne. Bardzo Polecam Pokoje wiadomo żaden luksus ale sprzątane ładnie duże i jak dla mnie wystarczające. Nie ma co przejmować się opiniami sfrustrowanych ,,Januszy" :)

1  Dziękujemy, Grzegorz P