“Świetna kuchnia!!”
Pita Pita Grill Room — recenzja

Pita Pita Grill Room
Nr 1 wśród 56 Restauracje (Acharavi)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pita i nie tylko, souvlaki, dania z grilla. Objadaliśmy się z mężem tu codziennie. Ceny są niskie, a jakość pierwsza klasa. Co ważne jako jedyni mają w ofercie bezglutenowe pity!!!! Za duża pite oraz standardowa z dużą woda zapłaciliśmy 8.5 euro

Dziękujemy, ms123sm

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny lokal. Wszystkie dania świeże i w przystępnej cenie. Właścicielka tej rodzinnej firmy mówi trochę po polsku.

Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pity bardzo smaczne ! Super atmosfera - właściciele dbają o klientów , gospodyni zaskakuje znajomością wielu polskich zwrotów .

Dziękujemy, Nomad499807
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcecie zjeść świetną pite polecam. Restauracja rodzinna. Właściciele przemili, znają trochę słów po polsku co jest miłym zaskoczeniem
Jedzenie pyszne a czas oczekiwania krotki. Właścicielka po każdym posiłku częstuje swoim pysznym ciastem cytrynowym co jest bardzo milą niespodzianką.
Polecam

Dziękujemy, elastepien3003
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pitapita1, Ιδιοκτήτης, Pita Pita Grill RoomOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Thanks you very much

Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna Pita (XL polecam dla dorosłych A standardowy rozmiar dla dzieci). Ceny niewygórowane. Obsługa miła i uśmiechnięta. Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, 1979_agatabs

Pita Pita Grill Room — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korfu, Wyspy Jońskie

Byłeś(-aś) w Pita Pita Grill Room? Podziel się wrażeniami!