Amoudara
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel to rewelacja! Pokoje codziennie sprzątane, scielone łóżka, wymieniane worki na śmieci, śniadania skromne ale bez zarzutów, obsługa to przesympatyczne małżeństwo które zawsze służyło pomocą i stawało na wysokości zadania przy zaistniałych problemach których nie było wiele! Dodatkowo basen bardzo czysty i bar przy basenie w którym właściciel robił wspaniałe drinki! Polecam wszystkim całego serca, do plaży nie daleko, sklepów w okolicy bardzo dużo, piękne otoczenie, sympatyczni ludzie, piękny widok z okna, czego chcieć więcej!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, X R
Zrecenzowano: 4 września 2017

Nie wiem skąd wcześniej tak dobre opinie miał ten hotel. To co zobaczyliśmy po przyjeździe po prostu nas przeraziło. Jak ktoś wcześniej napisał - to nawet nie jest hostel! Zdewastowane wyposażenie, brud, a łazienka i armatura to prawdziwy koszmar. Śniadania? Zrezygnowaliśmy z nich po pierwszym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ten obiekt ma tylko 2 gwiazdki, ale to nie usprawiedliwia tego stanu, który zastaliśmy.

Szczerze odradzamy!

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, mirelka1
Zrecenzowano: 31 lipca 2016

Hotel oceniony na 2 gwiazdki, ale uwazam ze warunki byly bardzo dobre. Klimatyzacja w cenie, która dawała niesamowity powiew swiezosci po powrocie z miasta! Sniadania bardzo ubogie, ale smaczne. Własciciel to swietny facet, bar i basen przy hotelu warte odwiedzenia! :)

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2015

To mój drugi pobyt w Ammoudarze, pierwszy w tym hotelu. Byliśmy z mężem mile zaskoczeni, gdy w noc przyjazdu właściciel witając nas w recepcji zapytał o rodzaj pokoju, który chcemy - czy ma być z podwójnym łóżkiem, czy z widokiem na morze, po czym stwierdził, że ten z widokiem będzie lepszy, bo oddzielne łóżka możemy zsunąć i będzie ok.
Rzeczywiście pokój był w porządku, co prawda bardzo skromne umeblowanie, ale niczego nie brakowało. Łóżka wygodne, szafeczka nocna i sprawne lampki. Szafa z wieszakami i półkami, stolik i krzesełka, taborecik, lustro. Na balkonie - tarasie - 2krzesełka. Nowa, super działająca lodówka. Kabina prysznicowa mała ale sprawna, umywalka, toaleta z uszkodzona deską sedesową, którą bez naszego proszenia, na drugi dzień wymieniono. Sprzątanie dokładne, co drugi dzień, łącznie z wymianą ręczników. Pościel wymieniana co 4-5dni. Basen mały, codziennie czyszczony. Teren przy basenie też mały, choć leżaków nie brakowało. Hotel prowadzony przez grecką rodzinę, właściciele bardzo sympatyczni, pomocni. Przy basenie mały bar, alkohole i nawet jakieś dania na zamówienie (nie jadłam). Śniadania bardzo skromne, codziennie to samo - płatki i mleko, ser żółty, mielonka, biały ser - jogurt, bułka, margaryna, 2rodzaje dżemu, słodka babka. Kawa, herbata, napój pomarańczowy.
Hotel na niewielkim wzniesieniu, do najbliższej plaży jakieś 10minut spacerkiem. Plaża w tym miejscu szeroka, piaszczysta, czysta, wejście do morza łagodne, woda w sierpniu cieplutka, jakieś 28-29stopni. Często występowały fale.Hotel leży na początku Ammoudary, jakieś 750metrów od granicy Heraklionu - stolicy wyspy. Do przystanku autobusowego ok.500metrów. Do najbliższych sklepów i restauracji ok.5minut.
Rewelacyjne miejsce, jeśli chcemy wypoczywać za niewielkie pieniądze, zwiedzać wyspę, jadać pyszności w różnych miejscach. Polecam wypożyczenie samochodu w wypożyczalni na drugim końcu Ammoudary, w wypożyczalni przy hotelu Lili. Pracuje tam Polka, pani Beata. Nie oszukuje, ceny ma przystępne i wszystko wytłumaczy jak należy.
W nocy grasowały malutkie komary, aparat włączony do kontaktu nie skutkował. Pomaga posmarowanie się po kąpieli balsamem zawierającym wyciąg z orzecha włoskiego - nie cierpią go:).
Bardzo blisko hotelu (1przystanek autobusowy) w stronę Heraklionu - Carrefur a jeszcze kawałek dalej - Lidl -ceny bardzo dobre, można się zaopatrzyć w potrzebne produkty.

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Iza K
Zrecenzowano: 25 lipca 2015

Wygląd i standard hotelu znacznie odbiegają od zdjęć i opisów zamieszczonych przy ofercie. Pokoje z bardzo zaniedbanym wyposażeniem, basen na pierwszy rzut oka wygląda Ok, ale gdy się mu bliżej przyjrzeć to jest brudny i zaniedbany. Właśnie jesteśmy po śniadaniu, które nas bardzo zawiodło. W Grecji jesteśmy już 4 raz i tak źle jeszcze nigdy nie było. Śniadanie składało się z: żółtego sera, mielonki, dwóch rodzajów dżemu, płatków kukurydzianych i jogurtu naturalnego, oraz ciasta (babka piaskowa). Zaskoczył nas brak jakichkolwiek warzyw jak np. pomidory czy ogórek. Ogólnie nie polecamy tego miejsca.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, 19Aga83