Zrecenzowano: 4 września 2019

W hotelu nie ma się do czego przyczepić. Czysto, przyjazny personel, pomocny. W opcji all inclusive jedzenie fantastyczne. Baseny fajne, plaża też. Do Heraklionu można dojechać miejskim autobusem. Wszystko super gdyby nie fakt, że hotel położony jest tuż obok dymiącej, ogromnej elektrowni... I czar pryska. Daję hotelowi maksymalną ocenę, bo sam w sobie na to zasługuje, ale za elektrownię powinien dostać zero. wykupując pobyt w tym hotelu w TUI, nikt mnie o tym nie poinformował. oczywiście, są osoby, którym to w ogóle nie przeszkadza, ale dobrze wiedzieć,zanim tam się zjawisz.

Dziękujemy, Anna A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AtlanticaAktiZeus, Public Relations Manager, Atlantica Akti Zeus HotelOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear Guest,

What a real pleasure to read your comments regarding your stay in our resort. Thank you very much for acknowledging our efforts as it is our aim to exceed our guests' expectations and offer you a memorable holiday experience.

We hope to have more opportunities in the not distant future to welcome you back to our property and extend once again the warm Cretan hospitality standards!

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na nasz urlop wybraliśmy Kręte. Sugerując sie pozytywnymi recenzjami - wybraliśmy właśnie ten hotel. Ogólnie sam hotel z otoczeniem bardzo ładny, czysty, dużo zieleni i kwitów. Obsługa bez zarzutów. Myśleliśmy, że na przełomie sierpnia/września nie trafimy na dużą ilość rodzin z dziećmi, ze względu na początek roku szkolnego, niestety się myliliśmy. Hotel głownie nastawiony na takich gości, 80% to właśnie rodziny z małymi dziecmi. Niestety, nasz pokój znajdował sie tuż przy windzie i wyjściu z hotelu co skutkowało ciągłymi odgłosami dochodzącymi z korytarza i to od wczesnych godzin porannych. Zgłaszaliśmy chęć zmiany pokoju, natomiast obsługa tłumaczyła się pełna rezerwacją miejsc i finalnie pokoju nie zmieniliśmy.
Na basenie bardzo tłoczno, jak zawsze leżaki rezerwowane od świtu. Czytałam gdzieś o basenie tylko dla dorosłych - ale takiego nigdzie nie znaleźliśmy! Na plazy dużo leżaków natomiast by znaleźć komfortowe miejsce trzeba zjawić sie wcześnie lub zostawić ręcznik bo po godzinie 10 znalezienie miejsca bylo wyzwaniem.
Jeżeli chodzi o jedzenie to smaczne, różnorodne, nie do przejedzenia ;)
Podsumowując - urlop udany ale następnym razem zdecydujemy sie na hotel bez dzieci i moze troche mniejszy.

Dziękujemy, weronikabyd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AtlanticaAktiZeus, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Atlantica Akti Zeus HotelOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to share your thoughts regarding your recent stay with us!

We are glad to hear that your enjoyed most aspects of your stay including our food quality and variety.

It would be our pleasure to be of service to you again the future.

Please do not hesitate to contact us should you wish to visit us for a second time so we can provide our assistance to your needs, as our guests' comfort is of paramount importance to us.

Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W Hotelu Atlantica Akti Zeus spędziliśmy lipcowy tydzień i uważam, że są to najlepsze dotychczas wakacje pod względem wyboru hotelu. Hotel znajduje się tuż przy plaży, na której dostępne są bezpłatne leżaki i parasole, plaża ładna piaszczysto-żwirkowa. Otoczenie hotelu bardzo atrakcyjne, dużo roslin, kwiatów, zieleni. Na terenie hotelu jest bardzo czysto. Jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane, kolacje tematyczne, co było miłym zaskoczeniem, np. Kolacja grecka, meksykanska, azjatycka. Dodatkowym plusem była tzw. pozna kolacja, do godziny 24. Również do tej pory w barach były serwowane drinki. Co do barów - na terenie hotelu było ich kilka, nam najbardziej przypadł do gustu Sentia bar z widokiem na morze oraz Wine Bar - przyjemne, romantyczne miejsce. Pokoje bardzo ładnie urządzone, nowoczesne, funkcjonalne, codziennie sprzątane. Warto wspomnieć, że są również bardzo dobrze "wyciszone". Nie słychać chodzących po korytarzu ludzi ani odgłosów z zewnątrz. Animacje dla dorosłych codziennie na basenie od 10 do 17 - bylo kilka fajnych aktywności - aqua gym, aqua dance, stretching, pilates, siatkówka plażowa, pilka wodna. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :) mogłabym wymieniać mnóstwo zalet. Podsumowując- świetny hotel, ladnie urzadzony z dobra obslugą, pysznym jedzeniem, fajnymi animacjami - z pewnością nikt nie będzie się tam ani nudził, ani chodził głodny :)

Dziękujemy, Iga Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AtlanticaAktiZeus, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Atlantica Akti Zeus HotelOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dear Guest,

Thank you for choosing our resort for your summer vacation!

We are glad to learn that you had an excellent stay and experience at Atlantica Akti Zeus!

All your comments are much appreciated.

Look forward to the pleasure of welcoming you back in the near future.

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel na skraju miejscowości Amoudara przylegającej do Heraklionu. Co prawda w sąsiedztwie znajduje się elektrownia, ale w niczym to nie przeszkadza. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się plaża, parasole i leżaki oczywiście w cenie. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Obsługa bez zastrzeżeń. Ogólnie bardzo czysto. Bardzo dobre miejsce do ewentualnych wypadów po Krecie.

Dziękujemy, Roman R
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

hotel wart swojej ceny ,pokoje luksusowe i dziennie sprzątane,jedzenie super duży wybór każdy znajdzie coś do siebie,makarony,owoce morza,wołowina,jagnięcina,ryby itp,plaża średnia dno w morzu kamieniste z basenów nie korzystaliśmy ale są ok,bar przy samej plaży
drinki słabe ale na życzenie robią mocniejsze(barów jest chyba pięć)obsługa bardzo miła,barmani bardzo mili,minusy to położenie hotelu blisko jakiejś elektrowni,polecam wszystkim ten hotel ponieważ jest piękny,jedzenie luksusowe,wypoczynek bardzo udany.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Bogdan B

Dear Guest,

Thank you for sharing your thoughts regarding your vacation at Atlantica Akti Zeus.

It is a great pleasure for us to read that you had a lovely holiday and enjoyed all our hotel's facilities and services provided by our staff. Your comments are motivating us to keep delivering our best services combined with our warm hospitality spirit.

We are looking very much forward to the pleasure of being your host again soon.