“Spoko. Ale nie bylo szału :) ”

Pizzeria Luna Caprese Sas Di Luna Michelina
Nr 4 wśród 129 Restauracje (Ercolano)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wmiare dobre, alr nie najlepsze stosunkowo drogoe jak na ocene i jakosc za 2 pizze i wode 18euro. Przyzwoicie, ale bez szalu:) na pewno mozna znalesc cos lepszego

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, _ukaszm523

Zrecenzowano 13 października 2018

Bardzo smaczna pizza w niepozornym miejscu. Zamówiliśmy z mężem pizzę smażoną (fritta) i 4 staggioni- obie bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła, polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 205marikak
Zrecenzowano 14 lipca 2018

Niepozorna restauracja odwiedzona została przez nas po zwiedzaniu. To co muszę zrobić najpierw to zdementować różne recenzje które pojawiały się o tej restauracji dotyczące niezgodności cen z kartą etc. Nic takiego się nie zdarzyło.
Serwis to 1 EURO od osoby i tak jest liczony. Co zresztą dla Włoch typowe.
Sama pizza bardzo dobra, ciasto cieniutkie, pyszne.
Dodatkowo na plus sprawność obsługi - w malutkim pomieszczeniu poruszają się sprawnie i szybko. Będąc tam w 11 osób nie mieliśmy żadnych problemów z długim czasem oczekiwania etc.
Jedyna zabawna sytuacja wydarzyła się przy płaceniu rachunku. Właściciele ewidentnie obchodzą płacenie podatków i rejestrowanie transakcji. Rachunek dostaliśmy ręcznie napisany na kartce papieru a kartą zapłacić nie mogliśmy - niby niesprawny terminal, który stał schowany pod blatem - i jak się przyjrzałem miał normalne połączenie z internetem.
Nie dostaliśmy na koniec paragonu (na papierowym rachunku wszystko się zgadzało) więc pewnie włoskiemu fiskusowi oszczędziliśmy pracy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, MariuszJ697
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo że w Neapolu i okolicach ciężko trafić na kiepską pizzę i większość jest na wysokim poziomie to Pizzeria Luna Caprese zasługuje na szczególne wyróżnienie. Sympatyczna obsługa i wielki kamienny piec na środku lokalu zwiastują udany obiad. Szczególnie polecam Pizzę Buffalo i Capriciosę. Będąc w Ercolano koniecznie się tam wybierzcie. A na koniec zamówcie jedno z lepszych cappucino jakie piłem podane w urokliwym kubku.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 58maksymc
Zrecenzowano 22 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza w prostym lokalu. Uczynny kelner szybko przestawiał stoliki aby zmieścić naszą grupę. Ceny umiarkowane. Dobrze wydane pieniądze.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, piotrs700

Pizzeria Luna Caprese Sas Di Luna Michelina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Portici, Province of Naples

Ercolano, Province of Naples

Ercolano, Province of Naples

Byłeś(-aś) w Pizzeria Luna Caprese Sas Di Luna Michelina? Podziel się wrażeniami!