Zrecenzowano: 22 czerwca 2017

Hotel naprawdę pięknie położony, widok z pokoju i z basenu ujmujący. Przy sprzyjającej pogodzie widać nawet górę Athos na trzecim z półwyspów. Pokój superior bez szaleństw acz nowocześnie urządzony i czysty.W pokoju mini bar - dodatkowo płatny. Oprócz serwisu kawowego - uzupełnianego codziennie kawą w saszetkach, herbatą i cukrem - nawet woda mineralna za opłatą. Łazienka przestronna i dobrze urządzona - również bardzo czysta. W łazience zestaw wacik, patyczki do uszu i pilnik do paznokci - nie został uzupełniony ani razu przez 8 dni. Szampon, żel do mycia oraz odżywka zostały uzupełnione balsamem do ciała 7 dnia pobytu. Mnie osobiście to nie przeszkadzało, bo zazwyczaj wożę swoje kosmetyki, ale jak ktoś zminimalizuje wyposażenie w walizce, może się rozczarować. W opisie pokoju superior widnieją szlafroki - w recepcji otrzymaliśmy informację, że są na wyposażeniu jedynie pokoju junior suite. Ręczniki jednak były rzetelnie wymieniane codziennie. Z dnia na dzień niestety na coraz bardziej zużyte.
Jeżeli chodzi o wyżywienie, w opcji all inclusive jest go po prostu za dużo i myślę, że nie warto dopłacać do tej opcji, bowiem w niedalekiej okolicy można zjeść tanio i dobrze lokalnie. Bardzo obfite śniadania ( standardowo jajka w różnych postaciach, sery, wędliny, parówki, pieczywo, jogurty z dodatkami, czasem naleśniki ) spokojnie wystarczały nam aż do kolacji. Z lunchu raczej rezygnowaliśmy, chyba, że zaspaliśmy na śniadanie. Jedzenie na każdy z posiłków naprawdę zadowalające, lecz zawsze chłodne. Przekąski w trakcie dnia to jakaś żenada. Sucha bułka z serem i mortadelą ( bez warzyw i masła), tosty z tym samym wkładem lub talerz suchych ciastek. Do posiłków serwowane są napoje przez kelnerów, więc można liczyć na dobrą kawę przy śniadaniu, butelkowaną wodę mineralną do obiadu czy lampkę wina do kolacji. Podczas kolacji obowiązywał dress code, do którego absolutnie nikt się nie stosował. Bardzo dobre desery, jednak bardzo mało świeżych owoców.
Mizerny wybór bardzo słodkich drinków w barze przy basenie, z małą zawartością alkoholu. Z lokalnych napojów polecam wina, piwo, które mają naprawdę bardzo dobre oraz ouzo - oczywiście jeśli lubisz. Obsługa przemiła, uśmiechnięta, pomocna jednak zdecydowanie nastawiona na gości z Niemiec oraz Wielkiej Brytanii, których jest tam całe mnóstwo. To oni dostają w pierwszej kolejności napoje na basenie oraz są sadzani w restauracji. Goście z opaską all inclusive to też klienci drugiej kategorii.
Baseny bardzo czyste, minimalnie chlorowane, lecz płytkie. Na zdjęciach wyglądają bardziej okazale. Zdumiewający jest fakt, że już na początku sezonu materace na leżakach i obicia łóżek basenowych były mocno brudne i poplamione. Oczywiście kładzie się na nie ręcznik, jednak niesmak pozostaje. Ręczniki do wypożyczenia za kaucją 5 euro za sztukę w recepcji.
Z racji tego, że hotel położony jest na wzgórzu, ciężko jest się do niego dostać, jednak bus hotelowy z przemiłym, rozpoznającym swoich gości kierowcą krąży między hotelem, miastem i plażą bardzo często, więc było to duże ułatwienie. Do miasta można zejść skrótem polną ścieżką, co zajmuje dosłownie 10 minut - wejścia tą samą drogą nie polecam, bo jest bardzo stromo. Plaża hotelowa znajduje się na końcu miejscowości, i o ile parasol i leżaki są bezpłatne, tak wejście do wody może odbyć się tylko w obuwiu, bo jest mocno usłana drobnymi kamieniami na brzegu, a głębiej jest już tylko gorzej, bo zaczynają się większe kamienie, porośnięte muszlami i pojawiają się groźne jeżowce. Dlatego też byliśmy na tej plaży tylko raz, a resztę wakacji spędziliśmy na plaży w centrum, gdzie woda była krystalicznie czysta a kamienie występowały tylko przy brzegu, na które śmiało można było wejść bez obuwia. Tuż za kamyczkami zaczyna się już piasek. Leżaki i parasole w centrum dostępne są dla klientów pobliskich barów, gdzie wystarczyło zamówić butelkę wody lub kawę i można było wylegiwać się cały dzień.
Jeśli chodzi o animacje, raz odbył się wieczór grecki, w którym lokalny zespół ludowy porwał kilka osób do tańca, drugim razem był zespół rockowy, który nie porwał już nikogo - ale uważam, że jeśli ktoś wybierze akurat ten hotel, to nie liczy na animacje a na relaks w spokojnym otoczeniu. To macie zapewnione, nawet w barze przy basenie króluje relaksacyjna muzyka, co było dla mnie dużym plusem.
Droga z lotniska odbyła się komfortowo, autokarem z klimatyzacją. Rezydentka była dostępna już przy wejściu do lotniska, więc nie było mowy o zgubieniu się. Na bus hotelowy, który miał nas zawieźć na wzgórze hotelu czekaliśmy niecałe 30 minut w pełnym słońcu na parkingu, zabrakło chyba domówienia szczegółów.
Ogólnie hotel oceniamy dobrze, bo ciężko ocenić obiekt nowy z przyjazną obsługą, jednak z pewnością nie jest to 5 gwiazdek. Stosunek jakości do ceny też nie do końca adekwatny.

Termin pobytu: czerwiec 2017
4  Dziękujemy, KarolinaM4151
Zrecenzowano: 8 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel na wzgórzu, do miasta mozna dostac sie tylko taxi lub autobusem, leżaki na plazy dodatkowo płatne. Obsługa w hotelu bardzo miła, ale hotel sam w sobie to takie 3 gwiazdki. Tragiczne spa, średnie jedzenie, bardzo słaba opcja All inclusive, wiec i tak wiekszosc czasu spędzaliśmy poza hotelem i tam rowniez spozywalismy posiłki. Osobiście nie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, 443lukaszp
Zrecenzowano: 11 października 2016

Hotel cudowny, spokojnie, klimatycznie, cicho, puste miejsca na leżakach, świetna i przemiła obsługa. Mało animacji jako plus. Pokój z własnym basenem. Wieczorem zapalone latanie, świece przy basenie. Bardzo mile spędzony czas

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, cudo13
Zrecenzowano: 15 lipca 2016

Pokój (junior suite) - przestrzenny (nawet jak na 4 osoby), świetna klimatyzacja sterowana wg uznania (17-26 st.), z wyjściem na nieduży taras z basenem (ok 2mx2,5m). Pełna zgodność ze zdjęciami z oferty. Pokoje są w szeregach, a tarasy z basenami oddzielone są przepierzeniem. Jeżeli traficie na głośnych sąsiadów to może być problem.
Elektryczność w pokoju włączana jest po wsadzeniu karty z kluczem do gniazda, co powoduje, że przy opuszczeniu pokoju nie można zostawić włączonej klimatyzacji. Niestety wyłącza się również lodówka.
Łóżka twarde, ale nam odpowiadały. Pokoje były sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane. Basen przy pokoju był czyszczony codziennie rano.
Poważnym problemem może być dla niektórych umiejscowienie junior suitów. Z głownego budynku, a więc i restauracji i basenu trzeba przejść do pokoju ok 200-300 m pod dosyć strome wzniesienie. Pokonywanie trej drogi kilka razy dziennie może przysporzyć problemów.
Kuchnia - standardowa, kontynentalna, szwedzki stół. Do wyboru ok 7-9 dań na ciepło + dania zimne. Codziennie przy śniadaniu starano się zmieniać przynajmniej jedno danie ze stałego zestawu. Obiadokolacje nie powtórzyły się żadnego z 7 dni pobytu. Do wyboru owoce, lody, słodkie desery. Bez zastrzeżeń, smaczne, ale też bez ekstrawagancji.
Basen główny raczej cichy i spokojny. Sporo osób jeździ na wycieczki i na plażę, więc w ciągu dnia wystarcza leżaków dla wszystkich zainteresowanych. Zdarzały się przypadki zajmowania ręcznikami lepszych miejsc już przed śniadaniem.
Aby dojść do najbliższego sklepu możliwe są dwie drogi (droga asfaltowa dojazdowa lub skrót). Skrótem do sklepu jest ok 10 min. spokojnego spaceru po dosyć stromej, kamienistej drodze (nie polecam zakładania klapek). Powrót zajmie jednak dużo więcej czasu bo jest naprawdę stromo (pomimo dbania o formę fizyczną męczyła mnie droga powrotna). Do plaży na pieszo jest ok 15-20 min.
Plaże są wąskie i żwirowe. Plaża hotelowa oddalona jest dosyć znacznie, więc polecam dojazd bezpłatnym busem. Niestety jego godziny powrotu przed zmrokiem powodują, że po wieczornym wypadzie do miasta wracamy albo na piechotę albo taxi (nie włączają nawet taksometru - stały koszt 5 euro).

Termin pobytu: lipiec 2016
6  Dziękujemy, s_awomirc35
Zrecenzowano: 8 czerwca 2016

Hotel dokładnie taki jak na zdjęciach z pięknymi widokami z basenu na miasteczko, jedzenie napoje 3+, super obsługa miła i pomocna, czysto i przyjemnie. Widok zachwycający, ale trzeba wiedzieć, że aby dojść do hotelu z miasta potrzeba 15 minut spaceru pod górę. Busik dowoził na plaże i z powrotem. Mieszkaliśmy w junior suitcie z basenem, pokoje położne nieco wyżej od reszty budynków. Basen czysty, głeb.1,50m. Darmowy internet. Reasumując hotel super, tylko bez all inclusive.

Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, Inspire441923