“Lody Tartufo przepyszne!”

Gelateria Artigianale Bar Dante
Nr 4 wśród 104 Restauracje (Pizzo)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 1 września 2019

W Barze Dante zjedliśmy pyszne lody tartufo, które są wytwarzane wg. oryginalnej receptury ich twórcy. Polecam spróbować!

Dziękujemy, Doronia6

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Gelateria, która chwali się że tu właśnie powstały te niepowtarzalne lody. Przy odrobinie szczęścia zobaczycie jak ja sposo produkcji tych lodów. Duży wybór smaków. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Położona na Centralnym placu. Polecam gorąco w szczególności w upalne dni dla ochłody.

Dziękujemy, 301jarekd
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Pomijając fakt, że właśnie tutaj powstały lody Tartufo, w tej lodziarni, to same lody są przepyszne. Atmosfera jest przyjazna, a cała rodzina pracująca w lokalu przesympatyczna!
Polecam serdecznie

Dziękujemy, MatteoMateo
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z pysznymi lodami, prosecco oraz przekąskami. Uroczy właściciele, lokalna społeczność spotykająca się przy kawie i rozmowach. Typowe włoskie miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, SylwiaWojtkowiak
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Pyszne lody, słynne tartuffo di nero. Ale jeszcze lepsze tartuffo bianco. Do tego kawa! Wspaniałe miejsce do leniwego posiedzenia. Nikt nikogo nie popędza, czas płynie leniwie, przemiła obsługa.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, agutka301

Gelateria Artigianale Bar Dante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pizzo, Province of Vibo Valentia

Byłeś(-aś) w Gelateria Artigianale Bar Dante? Podziel się wrażeniami!