Obowiązkowy punkt wyjazdu!

Warto zobaczyć

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019
marcins421
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 282)

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ilość tych krzyży na malutkim pagórku rzeczywiście robi wrażenie- ale raczej przygnębiające. Wielki śmietnik, pełno rdzy, połamanego plastiku, kawałków drewna. Każdy wbija lub kładzie krzyż gdzie chce- ogromny chaos. Smutno- kolejne miejsce, gdzie człowiek jest ważniejszy niż środowisko

Dziękujemy, joannad125
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Podczas pobytu na Litwie, zwłaszcza w okolicy Pałangi lub Kłajpedy, obowiązkowy punkt programu. Tylko 150 km od Pałangi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Sylwiaboyle
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Miejsce bezapelacyjnie związane z polską historią, bo korzenie ma z Powstania Styczniowego. Symbol uporu mieszkańców tych ziem w dążeniach do wolności.
polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Zdecydowanie najlepsze z miejsc odwiedzonych podczas pobytu na Litwie. Obowiązkowy punkt programu. Miejsce ma swoją historię. Robi niesamowite wrażenie. Parking jest płatny. Są duże, średnie i małe krzyże. To miejsce zapadnie na długo w mojej pamięci. Trafiłem tam w lutym, a przy okazji miałem świetną pogodę, więc wrażeń było co nie miara. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, KrIs0700
Zrecenzowano: 9 listopada 2018

Naprawdę warto zobaczyć. Miejsce niezwykle intrygujące, robiące ogromne wrażenie na każdym . Zapada w pamięci na długo.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Wiesława M