Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciche i urokliwe miejsce, gdzie można odetchnąć od zgiełku miasta. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza pań w spa. Bardzo podobała mi się ruska bania podczas której jeszcze nad stawem bociany latały. Widok cudowny. Pokój w normie, minus brakuje w pokoju czajnika, herbaty i kawy. Jedzenie dobre i świeże. Weekendowy pobyt z żoną bardzo udany. Polecam na krótkie wypady poza miasto.

1  Dziękujemy, 238mareks
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tu na w zasadzie na piwko podczas wycieczki rowerowej a skończyło się na browarze, kawie i ciastku. Bardzo sprawna i miła obsługa i prawdopodobnie fajne miejsce na imprezy okolicznościowe.

Dziękujemy, 173dariuszw
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Ładny odnowiony pałac w nim przestronne pokoje ,ale polecam pokoje o podwyższonym standardzie w Pałacu, a nie w hotelu. Znakomite wyżywienie, miła i profesjonalna obsługa. Naprawdę przystępne ceny,jak na hotel czterogwiazdkowy.Konie , bryczki, spa, sauna , strzelnica , jeziorko Dla każdego coś ciekawego .Nie sposób się nudzić. Byłem tam na Sylwestra ale warto przyjechać do Droblina o każdej porze roku Miejsce nie ma wad

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje lux w Pałacu
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, etsl2017
Zrecenzowano: 3 listopada 2018

Jeśli potrzebujesz wyciszenia i spokoju, to polecam Dwór Droblin niedaleko Białej Podlaskiej.Jest to duży kompleks, w skład którego wchodzi 4* hotel murowano-szklany , oddzielny drewniany dworek kryty strzechą z pokojami i salą imprezową, wydzieloną w plenerze strefą SPA przy jeziorku, niewielką plażą, dużym zadaszonym grillem i stajnią.Możesz spędzać czas jak tylko zechcesz: spacery po okolicy, plażowanie, pływanie łódką, łowienie ryb, jazda konna, zabiegi SPA i oryginalna ruska bania na powietrzu. Dla dzieci plac zabaw na lądzie i zjeżdżalnie do wody.
Jedzenie bardzo smaczne podawane w głównym hotelu, w przestronnym patio z widokiem na jezioro.W odległości ok. 20 km można zwiedzic stadninę koni w Janowie Podlaskim.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od frontu w drewnianej chacie są duże balkony.
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Seniorka
Zrecenzowano: 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super relaksujące miejsce, poza sezonem panuje cisza i spokój.
SPA na bardzo dobrym poziomie. Masaże i okłady godne polecenia!
Przemiła obsługa, dobre jedzenia i zadbane wnętrza.
Dużo miejsc do spacerowania i wyciszenia.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, _paulinaadamskaa