Zrecenzowano 31 października 2016

Piękny hotel w nowoczesnym stylu, składający się z części głównej i bungalowów.Otoczony pięknym, zadbanym ogrodem.Pokoje duże, bardzo czyste, codziennie sprzątane, nowocześnie wyposażone.Hotel nad samą plażą, czystą o zadbaną.No i jedzenie...ach, mogłabym tam siedzieć godzinami ;- ) Dla każdego coś dobrego, no i ten sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy;-) Przy samym hotelu jest przystanek autobusowy, kursuje zgodnie z planem i regularnie i dowiezie do centrum Kalamaty.Idealny hotel do wypoczynku, bez zgiełku, dyskotek i hałasu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam bungalowy, spokój i cisza.Duże pokoje.
  • Data pobytu: listopad 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 2 sierpnia 2016

Czytając opinie o tym hotelu, spodziewałam się się czegoś innego niż to co nam zaoferowano. Do hotelu z lotniska przywiózł nas busik bo było nas ok 16 osób +2 małych dzieci. W recepcji powitała nas pani mówiąca po polsku, która poinformowała, że musimy wypełnić karty meldunkowe i odjechała... Resztę informacji takich jak np. miejsce posiłków, osobom nie znającym języka, tłumaczyła jedna z uczestniczek wyjazdu. Pierwsze wrażenie hotelu bardzo pozytywne, nowoczesny, zadbany obiekt, pokoje spore. Niestety na balkonie ( z widokiem na góry i morze), jedno zepsute krzesło i uszkodzony stolik, po zgłoszeniu- wymieniono i dodano drugi fotel. W pokoju najbardziej denerwująca była łazienka z małą, wąska wanną zamiast prysznica zasłonka (niezbyt czysta) przyklejająca się do ciała. Pokoje codziennie sprzątane, zmieniane ręczniki, pościel, dwa razy zasłonka wanny, uzupełniane kosmetyki. Najsłabsze jednak były posiłki, miało się wrażenie, że skoro jest nas tak mało to nie warto się wysilać... Pierwszy raz spotkałam się z tak małym wyborem dań, dwa rodzaje miesa, ryz, ziemniaki, dwie salatki, jakis makaron, z dwa desery do wyboru i kilka owocow. Ryba byla tylko raz. Fakt na sniadanie zawsze byl swiezy sok z pomaranczy ale reszta super oszczednie... Alkochole bezplatne, kawa, herbata byly wylacznie do posilkow, w pozostalym czasie mozna bylo kupic... Obiady w restauracji, gdzie przez pierwsze dni osoby mające wykupiona opcję All inclusive soft, mialy "specjalna" karte dan = bardzo skromna. Teren hotelu zadbany ale jako, ze bylismy przed sezonem basen dla dzieci byl nieczynny, a basen dla doroslych gleboki, wiec dzieci ani osoby slabo plywajace nie mialy tam czego szukac. Plaza bardzo blisko, wystarczylo przejsc przejsciem podziemnym na droga strone, dosc ruchliwej ulicy. Niestety kilka krokow od brzegu szybko robi sie gleboko. Personel recepcji bardzo pomocny. Bardzo dobre polaczenie autobusowe (przystanek przy hotelu) z Kalamata.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Małgorzata P
Zrecenzowano 27 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jesli chce sie zwiedzic miejsce, w ktorym głównie odpoczywają grecy to bardzo polecam.Hotel na bardzo przyzwoitym poziomie,20 metrow od ciepłego morza i piaszczysto-zwirkowej plaży.Wokół góry,cudowny widok.Jedzenie w hotelu obłędne,świeże i jest go dużo.Miasto ponad 80 tysięczne,oddalone od hotelu ok 2,5 km.Mnóstwo tawern i greckiego klimatu.

Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, AnkaN47
Zrecenzowano 26 lipca 2016

Pobyt w Hotelu Elite City Resort przebił moje "greckie" oczekiwania. Nie spodziewałam się takiego standardu. Pokoje przyjemne, klimatyzowane z nieprzepuszczającymi światła zasłonami. Pokoje były sprzątane codziennie, również wymieniano pościel i ręczniki, pomieszczenia zadbane i w zasadzie czyste, nie było do czego się przyczepić. Jedzenie było dobre, choć obiady polecam jeść na mieście, gdyż nie różniły się prawie niczym od kolacji. Śniadania i Kolacje były bogate, potrawy i wybór produktów powtarzalny, co mi osobiście nie przeszkadzało, gdyż było naprawdę smacznie. Dla dłuższych pobytów może się wydać zbyt monotonne, choć ze względu na szeroki wybór można jeść codziennie coś innego. Obsługa rewelacyjna z niczym nie było problemu, mili i sympatyczni, rozmawiali po angielsku. Do hotelu przynależy plaża z leżakami i basen, gdzie nie ma żadnych pryszniców i jest kupa dzieciaków. Ponadto hotel dysponuje boiskiem, placem zabaw dla dzieci i kortami tenisowymi W samym hotelu i okolicy nie ma wielu atrakcji. Hotel służył nam przede wszystkim jako nocleg o wysokim standardzie ze śniadaniami i jako odpoczynek po całodniowych wycieczkach. Peloponez jest piękny, ale niekoniecznie w samej Kalamacie. Warto wypożyczyć samochód i zwiedzać! Mogę go serdecznie polecić każdemu,bo każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja tu wrócę..

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepszym wyborem są Bungalowy o różnym standardzie, z widokiem na góry. Zapewniają na pewno intymność,cisze i spokój.
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Aldra M
Zrecenzowano 19 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

W trakcie pobytu w hotelu zostaliśmy zakwaterowani w domkach. Domki Bez większych zastrzeżeń. Ale na pewno nie zasluguja na 4gwiazdki.
Jedzenie smaczne jak na kuchnię hotelowa robiona pod turystów.

Basen bardzo fajny, plaza mala ale przyjemna.

Okolica spokojna. Fajna baza wypadowa do zwiedzania okolicy samochodem.

Polecam.

Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą