Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wróciliśmy z wakacji na cyprze i niestety nie jesteśmy do końca zadowoleni... Za takie pieniądze spodziewaliśmy się czegoś lepszego... Hotel ma już dobrych kilka lat co zdecydowanie po nim widać - zabrudzony, nie do końca zadbany i czysty, na korytarzach zapach wilgoci. Pokoje w porządku, aczkolwiek sprzątanie przez panie pokojówki pozostawiało wiele do życzenia (chyba że zostawiło im się napiwek, wtedy łóżko pościelone, a kubeczki umyte), ich sprzątanie ograniczało się do wymiany ręczników w łazience. Niestety, pokoje są bardzo kiepsko wyciszone. Miejscowość super, mnóstwo barów i smacznych restauracji, ale tętni życiem do samego rana, co zmusiło nas do kupowania zatyczek do uszu, inaczej w ogóle nie potrafiliśmy spać, a na wakacje jedzie się aby odpocząć i wyspać się. Serwis all inclusive bardzo przeciętny, najtańsze alkohole i napoje, niezbyt smaczne jedzenie, my zrezygnowaliśmy i jedliśmy na mieście. Poza tym irytujące animacje... Rozumiem, że 90% gości to Rosjanie, ale nadal pozostałe 10% to inne narodowości, więc jak na europejski hotel przystało, wypadałoby prowadzić wszelkie zabawy w języku angielskim, a nie tylko po rosyjsku, bo to zwyczajnie irytujące. Na basenie cały czas gra głośna muzyka, podczas aerobiku jest jeszcze gorzej, więc leżenie na leżaku i rozmowa z kimś graniczy z cudem. Zastanawialiśmy się również co leży w obowiązkach pani ratowniczki, która od samego rana do zamknięcia basenu siedziała na fotelu i nie podnosiła się nawet na krok, gdy dzieci (mimo zakazu) skakały do basenu, a pływający z nim ludzie zastanawiali się kiedy któreś z nich skoczy im na głowę. Nikt nie ma nic przeciwko zabawie dzieciaków, ale cokolwiek powinno należeć do obowiązków tej pani.
Hotel ma natomiast oczywiście swoje plusy. Panie w recepcji bardzo uprzejme, miłe i uśmiechnięte, pomocne. Podobnie obsługa w restauracji. Basen dosyć spory, długi, także chętnie wchodziliśmy i pływaliśmy. Plaża dość szeroka, leżaki wygodne i ustawione w miarę daleko od siebie, dzięki czemu każdy mógł mieć troszkę prywatności. Piękne, czyste i cieplutkie morze.

Wskazówka dotycząca pokoi: im wyżej, tym ciszej, ale żaden z pokoi nie jest dobrze wyciszony
1  Dziękujemy, Zuzia D
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel położony w centrum miasteczka które tętni życiem nawet o północy. Piękne widoki na morze. Pokoje duże i czyste klimatyzowane. Stołówka przestronna duży wybór jedzenia. Kelnerzy bardzo uprzejmi przynoszą napoje. Plaża piaszczysta. Jest gdzie spacerować. Barek w lobby super All do północy. Jedyny minus to psują a się winda i czasami trzeba było podróżować schodami...

Dziękujemy, Rafał M
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel ma, w części mieszkalnej lata swojej świetności za sobą. Tym niemniej przestronne pokoje są naprawdę wygodne. Otoczenie hotelu jak i sam kompleks są bardzo czyste i po prostu bardzo ładne. Nie ma problemów ze znalezieniem sobie miejsca czy to na cudownej plazy, czy przy basenie, czy nawet we wspólnych częściach hotelu. Komfort psuje hałas z sąsiednich dyskotek, czesto do 2-3 w nocy. Serwis pokojowy przeciętny, musieliśmy upominać się o szampony, papier itd. Natomiast personel hotelopwy zasługuje na najwyższe uznanie. Petros, Aris to profesjonalni szefowie pilnujący świetnej organizacji w części rastauracyjno-barowej. Jedzenie - rzecz gustu, wybór bogaty, ale jakość nie powalająca. Kto chce rzeczywiście popróbować kuchni cypryjskiej, musi przenieść się do sąsiednich knajpek. W wersji all-inclusive w zasadzie wszystko, co potrzebne, ma się pod ręką. Generalnie spędziliśmy tam wspaniały czas, otoczeni cudowną atmosferą personelu hotelowego i cypryjczyków.

Wskazówka dotycząca pokoi: Należy brać pokoje przynajmniej z bocznym widokiem na morze.
Dziękujemy, jacky2is
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Przedewszystkim bardzo czysty hotel ! Położony w cudownym miejscu na lini brzegowej gdzie sa same hotele obok siebie . Serwis hotelowy na mega wysokim poziomie ! Posiłki bardzo dobre , wiadomo ze powtarzają się ale co można innego wymyślac na śniadania codziennie innego serwowany szampan przy śniadaniu , wina przy obiedzie czy kolacji . Miłym zaskoczeniem były ,, przystawki ,, w ciągu dnia , ktore nie sa w formie bufeciku z zimnymi pizzerkami , frytkami ale serwis lunchowy w formie restauracji , gdzie z manu wybiera się lunch . Wszystko na świeżo , ciepłe i pyszne .
Plaża długa , czysta , fajny piasek , woda w morzu kryształ bez glonów czy innych farfocli .
Można korzystać z atrakcji hotelu obok condensa beach .
Miasteczko tętni życiem , obok hotelu promenada i sklepu knajpy , dyskoteki .
Jedyny minus taki ze naprawdę jest głośno do 3 w nocy słysząc muzykę z pobliskich dyskotek ale coś za coś , za to jest co robić do pôźna . Ludzie miejscowy bardzo przyjaźni i mili . Napewno tu wrócimy !!!

Dziękujemy, AlexandraK2616
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Hotel położony bardzo blisko plaży, łagodne wejście do morza. Woda w morzu przezroczysta. Miasto Protaras tętni życiem - wiele tawern oraz sklepików. Przestronne i czyste pokoje. Jedzenie różnorodne i bardzo smaczne (każdy wybierze coś dla siebie). Przemiła obsługa w całym hotelu. Bardzo przesympatyczny Aris dba o gości hotelowych, stara się żeby nikomu niczego nie brakowało. Szef barmanów Petros bardzo dobrze zarządza załogą kelnerów, perfekcyjnie obługuje gości hotelowych i spełnia ich oczekiwania, jest zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Hotel jest jak najbardziej godny polecenia.

Dziękujemy, Kasiiaaa