Kotlin

“Zniechęcona”
Górski Grill Bar — recenzja

Górski Grill Bar
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Kotlin)
Kuchnie: Grill
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałam regularnie, bo gdzie zje się tyle za tak niewiele. Kolejki do baru są spore, ale dość szybko się przesuwają. Czas oczekiwania na jedzenie jest różny, raz minut 5, raz 50. Ostatnie kilka wizyt zniechęciło mnie całkowicie. Że szarlotki nie ma to już norma - pytałam w różne dni tygodnia, w różne pory roku, o różnych godzinach (tylko po co w takim razie jest w menu?). Że innych rzeczy nie ma, jestem w stanie zrozumieć. Jedyną rzeczą, która nadal przekonywała do wizyt były rewelacyjne kluski śląskie z pysznym sosem. Niestety, w czasie ostatniej wizyty klusek śląskich nie było. To nie koniec świata, wzięłam kopytka. Ale kiedy dostałam kluski z sosem, który był SOSEM Z PACZKI (chyba Winiary) myślałam, że zwrócę na talerz. I jestem pewna, że był to sos z paczki, bo swojego czasu miałam nieszczęście jadać go regularnie. Skutecznie zniechęcające do wizyt przez bardzo długi czas.

1  Dziękujemy, glodomorra

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w stylu góralskiej drewnianej karczmy zachęca swym zadbanym wyglądem do zjechania z drogi na popas. Wewnątrz kolejka przy barze bo tam się zamawia ale szybko poszło. Dzień był upalny, wewnątrz nie ma klimatyzacji ale i tak było przyjemniej niż na zewnątrz. Ceny niezbyt wysokie. Czekanie na potrawy też niedługie, 10-15 min. Polecam karczek z grilla, smacznie doprawiony. Byłem tu już kiedyś na obiedzie i ponownie smacznie zjadłem. Chętnie znowu tu zaglądnę w przyszłości.

Dziękujemy, Damian A
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba przyznać, to jest jedyne miejsce, gdzie dostanę tak cudne kluski śląskie i dla nich będę tam wracała.
Słynne kotlety mnie nie zachwyciły, więc je pominę. Co najbardziej mnie boli, kilka ostatnich wizyt było naprawdę rozczarowujących. Tak jak kiedyś byłam zakochana w potrawce i roladce z gotowanego mięsa, ostatnio nie przechodzi przez gardło. Mięso jest twarde, nie wiem czy stare czy gotowano na nim rosół przez tydzień. Praktycznie nie ma smaku i trudno je nawet pokroić. Czas oczekiwania jest zawsze bardzo różny, można czekać ponad godzinę albo 10 minut. A że płaci się przy składaniu zamówienia, ostentacyjne wyjście raczej nie jest rozwiązaniem.

1  Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Jeżdżę tam z rodziną na obiad w każdy możliwy dzień jak tylko mam wolne. Jedzenie bardzo smaczne, tanio i strasznie dużo więc same plusy. Sam jestem kucharzem od prawie 20 lat i po odwiedzeniu prywatnie wielu restauracji w okręgu Kalisza bo w Kaliszu mieszkam twierdzę że jest to najlepsze miejsce na obiad i warto jechać 50 km w jedną stronę żeby smacznie zjeść.

Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację odwiedziłam z córką.
Pamiętając smak grzybowej sprzed lat , w której można było znaleźć liść , który przypadkiem suszył się z grzybami , zamówiłam zupę . Niestety w zupie znajdowało się niewiele grzybów , w zamian za to dużo makaronu , który zazwyczaj dodawany jest do rosołu . Czuć ulepszacze . Porcja zupy dużo mniejsza niż kiedyś , wygląd zupy nie zachęca .
Dla dziecka zamówiłam kotlet drobiowy , frytki i surówkę ze świeżej kapusty.
Porcja ogromna, mięso smakowało przyzwoicie , ale panierka , która składała się jedynie z jajka , już niekoniecznie . Frytki średnie . Najlepsza z całego zamówienia , okazała się surówka -bardzo dobra, świeża .
Obsługa miła , czas oczekiwani ok 20 minut .

1  Dziękujemy, EwkaGg

Górski Grill Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarocin, Wielkopolska

Pleszew, Wielkopolska

Jarocin, Wielkopolska
Witaszyce, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Górski Grill Bar? Podziel się wrażeniami!