Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorszy hotel w jakim byłem w Grecji , Nie zasługuje na 4 gwiazdki !!!
all inclusive jakaś pomyłka :
Jedzenie wydzielane za lady ,mięsa to bardzo skromnie dostaniesz i aż 2 rodzaje
Na śniadanie jajecznica wymieszana z frytkami hmmmm itp.
Długo by tu jeszcze pisać na temat all inclusive
Właściciele to chytrusy , siedzą i patrzą jak na intruza .
Nie polecam !!!
Najgorszy tydzień w mojego urlopu !!!
W opisie hotel odnowiony hmmm raczej odświeżony .
Grzyb na ścianach itd.
Masakra !!!

1  Dziękujemy, gregory8103
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Zawsze czytam opinie o hotelu, do którego się wybieram. Tak było i tym razem. Było dużo negatywnych. Pomyślałam "ludzie są zmanierowani, nie wiedzą czego chcą". Niestety mieli rację pisząc negatywnie o hotelu. :(
Hotel usytuowany jest przy wąskiej plaży i to jest jego plus. Na plaży dostępne są parasole i leżaki (bez dodatkowych opłat). Raczej nie ma problemu z miejscem. Z drugiej strony hotelu znajduje się, niestety bardzo ruchliwa droga. Obok hotelu jest coś w rodzaju miejsca na camping i plac budowy. Nie ma żadnego gaju oliwnego. Hotel składa się z dwóch budynków: główny świeżo po remoncie i drugi tuż przy wspomnianej ruchliwej drodze. W głównym budynku pokoje są naprawdę malutkie, łazienki również. Brak szaf, półki na kosmetyczkę w łazience. Klimatyzacja działa lepiej lub gorzej. Zgłaszaliśmy ale nikt nie przyszedł. W czasie deszczu zaczęła lać się klimatyzacją woda i wtedy po interwencji personelu sprzątającego naprawiono ją. W hotelu są dwa bary i jedna restauracja. Lobby hotelowe niewielkie i często zasiadają w nim właściciele z rodziną. Starsi państwo łaskawie odpowiadają dzień dobry i raczej się nie uśmiechają. Ma się wrażenie bycia intruzem... Lobby po 22.00 praktycznie umiera - światło jest wygaszane, bar zamykany...Generalnie w barze nie zawsze jest ktoś z obsługi i trzeba długo czekać na alkohol czy kawę. Alkohol to: lokalna brandy, ouzo, wino białe, wino czerwone i słabe piwo. Koniec proszę państwa alkoholi w formule all inclusive. Reszta za dopłatą. Zapomnijcie o kolorowych drinkach. O sokach jakichkolwiek zapomnijcie. W barze przy plaży obsługa jest częściej ale też ie zawsze. Generalnie napoje podawane są z wielką łaską. A jak już zamówi się przekąskę to dopiero kwaśna mina pojawia się a twarzy barmana. Będzie musiał drałować po nią do kuchni. Przekąska to kolejna ciekawostka. nikt o ich oficjalnie n ie mówi. Goście pocztą pantoflową dowiadują się o tym że przysługują w ramach formuły all. Jeden z gości kiedy zamówił drugi raz przekąskę dla syna dowiedział się, że już dzisiaj zamawiał i mu nie przysługuje....śmiech i rozpacz!!! Jedzenie: kiedy siadacie do stołu przynoszą kranówkę w piekielnie brudnych karafkach.Na śniadania nie zawsze są jajka sadzone czy jajecznica, i nie zawsze są oliwki :D. Przez 6 dni naszego pobytu nie podano miodu do jogurtu (a Grecy tak właśnie jedzą) w regionie z miodu słynącego. Siódmego dnia podano... sztuczny...!!! Lunch i kolacja podobne, wydzielane przez dziewczynę bez energii. Tworzy się długa kolejka do lady gdzie za pleksi możemy podziwiać ok 6 blach z jedzeniem, i Pani nakłada ;). Jak w barze mlecznym. Jest zawsze makaron, ziemniaki, ryż, wieprzowina, coś z drobiu i coś z morza. Smaczne ale naprawdę mało różnorodne.Jak się przychodzi po dokładkę Pani oczywiście nakłada, ale ma minę, że człowiek czuje się nieswojo. Niektórzy nie podchodzą drugi raz i efekt osiągnięty - ludzie mniej zjedzą. Owoce: generalnie arbuz, dwa razy był melon, i raz brzoskwinie, twarde i niesłodkie (pokrojone - wyglądały jak drugiego gatunku, gdzie to co brzydsze powykrawano). Generalnie jest tylko jeden rodzaj owoców raz był i arbuz i melon :). Desery: ciasto tylko do siadania ale nie zawsze. Tylko jeden rodzaj - zakalcowaty piaskowiec lub zebra. Masakra ale spragnieni czegoś słodkiego do kawy i a to rzucaliśmy się. Zapomnijcie o chałwie czy lodach. Do obiadu raz na jakiś czas był budyń czy mleczny ryż a raz kasza manna w kostkach (zrobiona na wodzie - fuj). Sknery prawda. ie ma żadnego menu dla dzieci- żadnych naleśników, nutelli, soków owocowych (tylko fanta sprite i cola z pistoletu). Bilard czy piłkarzyki za dodatkową opłatą. Obsługa: młode dzieciaki pracujące cały dzień- bez energii i uśmiechu. Brak prysznica dla gości, którzy wymeldowali się i czekają na transfer. Po raz pierwszy zdarzyło nam się że o 12.00 obcięli nam bransoletki nie mogliśmy skorzystać z formuły all a transfer był o 20.45 :(. WŁAŚCICIELE TO CHYTRUSY!

Wskazówka dotycząca pokoi: Coś na komary!!!
3  Dziękujemy, agnieszka b
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Nie mogę się zgodzić z opiniami co do obsługi, dla nas wszyscy kelnerzy byli bardzo mili.
Z wlascicielami nie mielismy kontaktu także nie mamy zdania.
Jedzenie przyzwoite ale nie dla kogoś kto oczekuje nie wiadomo jakiego luksusu za tą cene.
Owoce arbuz, melon i brzoskwinie.
Między posiłkami przekąski (nuggetsy, frytki, hamburger i kalmary)
Słabe napoje z nalewaka (sprite, pepsi, lemoniada)
Ratownik na basenie ściśle działający według regulaminu-nie mozna bylo skakac, plywac na materacu ani dzieci w koleczkach.
Pokoj czysty przyzwoity.
W hotelu wiekszosc byla Polakow, kilku Rosjan.

Dziękujemy, Sylwia189
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Jako 4 osobowa rodzina zostaliśmy umieszczeni w dwu osobowym pokoju z dwiema dostawkami typu prycza z czasów komuny. Brak jakiejkolwiek szafy na rozpakowanie walizek. Cały pobyt musieliśmy ,,siedzieć na walizkach''. Obsługa tragedia. Nie polecam również wycieczki na ,,meteory''. Nikt nas nie poinformował, że jest to 6 godzin jazdy w jedną stronę autokarem z niesprawną klimatyzacją. Lepiej wynająć auto i samemu zwiedzić interesujące nas miejsca. Napoje i alkohole z najniższej półki.

1  Dziękujemy, sandra O
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Właściciele szczują wzrokiem, obsługa mniej ... mało interesuje kogokolwiek fakt, iż doba hotelowa kończy się w południe a Ty masz odjazd z hotelu kilka godzin po północy ... w związku z tym NIE NALEŻY CI SIĘ:
* jedzenie
* picie (żaden rodzaj napojów)
* specjalne miejsce do przechowania bagażu
* prysznic
* przedłużenie doby hotelowej
* wynajem pokoju nawet za stałą opłatą (mimo iż połowa hotelu stoi pusta )
MUSISZ :
* koczować na walizkach w lobby i nie wchodzić nikomu w drogę

Gościem nie czułyśmy się z córką nawet przez chwilę w tej INSTYTUCJI
NIE POLECAM POD ŻADNYM WZGLĘDEM
ALL okrojone do granic możliwości , jedzenie wydzielane przez pracowników restauracji .... ZERO W SKALI OD 1-10

2  Dziękujemy, Marta M