Pszczyna

“Przypadkowa i apetyczna wizyta”
Buongiorn O — recenzja

Buongiorn O
Nr 2 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Zrecenzowano 5 września 2019

Nie zamierzałam odwiedzać włoskiej restauracji będąc w Pszczynie. Nie żałuję jednak wizyty w Buongiorno! Pyszniutka pizza i dobre czeskie piwo. Miła kelnerka, która sprawnie nas obsługiwała, pomimo dużego ruchu w lokalu. Polecam, jeśli ktoś będzie w pobliżu.

Dziękujemy, Monika J

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pizza bardzo dobra. Dobre ciasto, składniki sprawiają wrażenie dobrej jakości. Piwo też niczego sobie - inne, niż znane wszędzie.

Dziękujemy, mn_draad
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Niestety nie rozumiem, skąd takie pozytywne opinie. Zamówiliśmy pizzę z salami. Była mega słona. Salami samo w sobie jest słone, lecz co tutaj się wydarzyło- nie wiem, ciężko było zjeść. Ciasto cienkie, fajnie wypieczone tak jak lubię. Zamówiliśmy jeszcze lazanie i pastę carbonara. Carbonara robiona na bazie śmietany i jaj, więc średnio. Lazania poprawna. Wystrój lokalu przyjemny lecz.. poprawny. Zjeść i wyjść. Niestety raczej tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Skakaneczka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Super restauracja, pyszne jedzenie, makaron i burger mega smaczne. Polecamy każdemu kto będzie w Pszczynie.

Dziękujemy, malgorzatasiemoniak
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byliśmy w letnią niedzielę, trzeba było poczekać na miejsce, ale warto było. Bardzo dobra pizza i makarony. Miła obsługa. Ceny przystępne. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, Antoni B

Buongiorn O — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie
Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Buongiorn O? Podziel się wrażeniami!