“Myślę, że warto wstąpić.”
Buongiorn O — recenzja

Buongiorn O
Nr 2 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pizza bardzo dobra. Dobre ciasto, składniki sprawiają wrażenie dobrej jakości. Piwo też niczego sobie - inne, niż znane wszędzie.

Dziękujemy, mn_draad

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Niestety nie rozumiem, skąd takie pozytywne opinie. Zamówiliśmy pizzę z salami. Była mega słona. Salami samo w sobie jest słone, lecz co tutaj się wydarzyło- nie wiem, ciężko było zjeść. Ciasto cienkie, fajnie wypieczone tak jak lubię. Zamówiliśmy jeszcze lazanie i pastę carbonara. Carbonara robiona na bazie śmietany i jaj, więc średnio. Lazania poprawna. Wystrój lokalu przyjemny lecz.. poprawny. Zjeść i wyjść. Niestety raczej tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Skakaneczka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Super restauracja, pyszne jedzenie, makaron i burger mega smaczne. Polecamy każdemu kto będzie w Pszczynie.

Dziękujemy, malgorzatasiemoniak
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byliśmy w letnią niedzielę, trzeba było poczekać na miejsce, ale warto było. Bardzo dobra pizza i makarony. Miła obsługa. Ceny przystępne. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, Antoni B
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre.Pizza smakuje jak wloska, czuc ze przygotowana z dobrych skladnikow.
Obsluga bardzo sympatyczna.
POLECAM.

Dziękujemy, KlaudiaG1304

Buongiorn O — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie
Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Buongiorn O? Podziel się wrażeniami!