Pszczyna

“Kochamy”
Sztamfer Burger Bar — recenzja

Sztamfer Burger Bar
Nr 5 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Opis: Sztamfer. Prawdziwa wołowina-burgery, steki i inne Sztamferowe cuda. Niszowe piwa, napoje, wyjątkowe alkohole. Lubimy kulturę- zapraszamy na koncerty, stand-upy, gry towarzyskie i wiele innych wydarzeń. A to wszystko w duchu Śląskiej kultury! Pyrsk!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy to miejsce za:
Boskie prawdziwe mięso, fryteczki, i regionalne"" wódeczki.
Cena adekwatna do wielkości.
Knajpa do której można przyjść jeść, pić i dobrze się bawić. Polecamy

Dziękujemy, 591asiap

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Przyzwoite burgery, ciekawe połączenia smaków (szybki lopez z kaktusem) lecz malutkie w stosunku do ceny w cenie 28 PLN nie pojadlem, porcja frytek również nie powala. Zupa dnia smaczna lecz również mało syta. Polecam dla smaku, ale nie dla glodomora.

Dziękujemy, Surmik7
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie w kilka osób (ciepły weekend, sobota okolice 14-15), wyszliśmy zadowoleni. Za dwie osoby (dwa małe burgery - a wcale nie takie małe ;) - oraz litr lemoniady placiliśmy ok. 70 zł. Druga nasza wizyta - po roku, poziom wciąż dobry. Wrócimy pewnie ;)

1  Dziękujemy, chemilie
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do dużych plusów należy zaliczyć szybkość obsługi, autorskie kompozycje burgerów i fajny wybór piw. Do minusów niestety trzeba zaliczyć jakość i przygotowanie wołowiny. Twarda, łykowata, jakby ze starej krowy.

Dziękujemy, S1269IJannak
Zrecenzowano 19 maja 2019

Podczas Daisy Days dopadło mnie pragnienie, a ileż można pić samej wody. W uliczce przylegającej do Rynku ugasiłam pragnienie w klimatycznym miejscu. Bar ma uliczny ogródek , nawet dość przestronny z obsługą kelnerską. Już na wejściu moim oczom ukazały się ładne karafki z napojami, które okazały się robionymi na miejscu lemoniadami. Lemoniady przyrządzane są na miejscu na bazie świeżo wyciskanych soków, źródlanej wody i , niektóre z dodatkiem aperitifu i lodu . Wspaniale gaszą pragnienie.

Dziękujemy, Irena K

Sztamfer Burger Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sztamfer Burger Bar? Podziel się wrażeniami!