“Polecam”

Dolce Vita Kawiarnia Lodziarnia
Nr 2 wśród 2 Desery (Pszczyna)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody oraz lemoniady, bardzo ładnie podane. Obsługa również bardzo miła i pomocna ale niestety czas oczekiwania na desery bardzo długi.

Dziękujemy, roksanaw934

Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam stolik na całą rodzinę z dzieckiem. Przyszliśmy i nie ma stolika. Potem stek kłamstw i obwinianie mnie że nie chce stolika na górze przy małym dziecku. Ostatnio 1,5 h czekałam na zamówienie. Nie polecam!! Omijać !!

Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety absolutne dno. Wszystko na niby. Niby obsługa ( długie oczekiwanie na kelnera), niby szybko (25 min czas oczekiwania na deser) bo za dużo klientów, niby czysto, stare wysłużone sprzęty te same od lat, No i długo,oczekiwana atrakcja: ciastko budyniowo bezowe bez bezy, słodkie bez smaku, bita. Wszędzie obowiązkowa bita śmietana, lody karmelowe maja smak waniliowych. Desery to sam cukier bez smaku i zapachu. Różnią sie kolorem i owocami. Jednym słowem pulpa. Dobra byle jedynie herbata w b. wysokiej cenie. Nie polecam bo nie lubie jak ktos na mnie oszczędza.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, beatas292
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jednym słowem tragedia. Kiedyś było smacznie... Teraz? Obsługa na niskim poziomie. Kelnerka opryskliwa i niemiła. Na posprzątanie stolika czekaliśmy ok 15 min., po czym przyszła Kelnerka wzięła tylko brudne rzeczy, nie przecierając nawet stolika. Desery? Lody roztopione, czekolada jak woda a ciasto na gofry - zakalec. Odradzam!!!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na kawę, usiedliśmy przy stoliku jednak nikt nie podszedł. Poszliśmy więc złożyć zamówienie, dostaliśmy kawę w plastiku. Standard na Mc Donald's ok, ale na kawiarnie bardzo słabo, choć kawa smaczna. Nie wrócimy tutaj.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Tomasz Ż

Dolce Vita Kawiarnia Lodziarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dolce Vita Kawiarnia Lodziarnia ? Podziel się wrażeniami!