“Mieszane uczucia”

Punkt G astronomiczny Bistro & Bar
Nr 3 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Kuchnie: Bar, Kawiarnia

Najpierw co na plus:
- obsługa kelnerska
- wystrój wnętrz
- szybkość podania dań

Odnośnie zamówionych dań:
Wraz z mężem zamówiliśmy dwa hamburgery:
-ja zamówiłam wołowy #1 - z camembertem- wysmażenie medium - dostałam rare - mięso wogóle nie doprawione. Wiem, że to wołowina - więc max powinna być sól, ewentualnie pieprz, ale jeśli nie ma niczego to smakuje to totalnie kiepsko, Reszta dodatków nie wpłynęło na smak - więc całość była mdła. Zamówiłam się z mężem na mięsa- i chyba dzięki temu ono zostało zjedzone do końca. Ale i tak połowa porcji została na talerzu
- mąż zamówił wołowy #2 - na plus frytki kręcone- były naprawdę dobre. Co do samego hamburgera- jego stopień wysmażenia był zgodny z zamówieniem - ale nadal bez przypraw.

Niestety, całość oceniam bardzo, bardzo przeciętnie. Oczekiwania miałam duże a wyszłam z dużym rozczarowaniem.

Dziękujemy, Agnieszka M

Zrecenzowano 6 września 2019

Rewelacyjne posiłki, miła obsługa. Polecam ryby. Wybitna pani szef kuchni, świetnie łączy smaki. Na pewno jeszcze odwiedzimy restauracje :-)

1  Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne ale cena nie adwektna do porcji. Porcje małe niestety wyszedlem głodny. Obsluga miła

Dziękujemy, szymonk343
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W niedzielne popołudnie wybraliśmy się w 3 osoby do restauracji. Kelnerka i jak się domyślam menedżer usadzili nas przy stoliku w środku, pech chciał, że sala na której siedzieliśmy była również bawialnią, gdzie szalały dzieciaki. Nie byłoby to problem, jednak dzieci ewidentnie zostały przez rodziców pozostawione same sobie, przy naszym stole wisiała huśtawka - co powodowało nieustannych gości- to akurat kwestia rodziców dzieci, jednak w lokalu było kilka bardziej cichych miejsc przy których moglibyśmy usiąść biorąc pod uwagę, że jesteśmy 3 dorosłych ludzi :)
Zamówiliśmy dania i napoje - czas oczekiwania na napoje nawet jak na tłumne niedzielne popołudnie było długie, zaraz po napojach dostaliśmy zamówione dania. Spaghetti aglio olio - pyszne, jednak cena za naprawdę skromną porcję makaronu z oliwą i papryczką chilli - 26 zł to moim zdaniem gruba przesada. Policzki wołowe i burger moich towarzyszy również - fantastyczne, tutaj cena była bardziej adekwatna do ilości na talerzu.
Jesteśmy na tak, następnym razem pomyślimy o rezerwacji w spokojniejszej części lokalu :)

Dziękujemy, alivkr
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając Pszczynę wpadliśmy na obiad , ogólnie obsługa bardzo miła i mimo dużej ilości zamówień w miarę szybko dania zostały podane ... Posiłki smaczne i z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal

Dziękujemy, tomaszm426

Punkt G astronomiczny Bistro & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Punkt G astronomiczny Bistro & Bar? Podziel się wrażeniami!