“Bo w w żadnej innej restauracji nie było miejsca”
Restauracja Styl 70 — recenzja

Restauracja Styl 70
Nr 10 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule w nd wracając z gór chcieliśmy zjeść obiad w restauracji. Z racji tego że na mieście było pełno, u Mikolajca również 40 min czekania na wolny stolik-jadąc w stronę domu zadzwoniłam do styl 70 z pytaniem o wolny stolik.... powiedziano mi że jeden będzie. Po wejściu na salę okazało się że nie tylko jeden jest wolny a odwrotnie razem z naszym 2 osobowym to 3 stoliki były zajęte..... dało nam troszkę do myślenia no ale trudno... mąż zamówił krem z grochu i roladę z kluskami. Ja rosół z gęsi i kaczkę. Niestety muszę zgodzić się z poprzednimi recenzjami jedzenia baaaaardzo mało: zupa i krem podane nonszalancko w sensie wlane do tych ogromnych talerzy przez kelnera z "nonszalanckich mleczników". Ku mojej zgrozie drugie dane męża teoretycznie ok ale klusek mało i wielkość ......, natomiast moja kaczka a raczej ten pasek 2 cm na 4 cm gumowy, podgrzewany 20 razy. Koszmar. Cena ok 170 zł
Obsługa rewelacyjna, do dziś mi ich żal- marnują się w tej pseudo restauracji nastawionej na klienta z przypadku....

Dziękujemy, 591asiap

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Jadalem juz w wielu restauracjach lepszych gorszych, ale SHEF TOMEK(jesli dobrze pamietam) nie zdradzil gdzie praktykowal ale widac ze te praktyki daly niesamowity wynik. polecamy w 100000%

1  Dziękujemy, JACKUL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: styl70, Kierownik, Restauracja Styl 70Odpowiedź udzielona 4 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za te ciepłe słowa w imieniu naszego Szefa Wojtka :)))))))))

Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne miejsce. Choć podanie trochę za bardzo wyszukane to smak potraw naprawdę robi wrażenie. To pozytywne wrażenie przyćmiewa nawet wielkość porcji, które jak na mój gust mogły by być nieco większe, szczególnie jak za takie kwoty. Ale naprawdę warto, także dla wystroju i pięknej sesji zdjęciowej rodem z lat 70. Brawo szef kuchni, brawo architekt, brawo fotograf.

1  Dziękujemy, bartekj152
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: styl70, Kierownik, Restauracja Styl 70Odpowiedź udzielona 31 maja 2019

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i dobre słowo! Dbamy o to, żeby na talerzach przede wszystkim znajdował się dobry jakościowo produkt, stąd być może wrażenie kwoty vs. ceny. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy - przed nami czerwcowa akcja kulinarnej podróży do smaków dzieciństwa! Zapraszamy do odwiedzin :)

Zrecenzowano 7 maja 2019

jedzenie w ilosci jak dla dzieci ,a nawet dziecko by nie pojadlo ,dea pierozki w rosole wielkosci 5 zlotowki ,ceny za to jak za 3 porcje

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, tomosm2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: styl70, Kierownik, Restauracja Styl 70Odpowiedź udzielona 9 maja 2019

Nie będziemy ukrywać zaskoczenia Pana opinią z jednego głównego i najważniejszego powodu - to fakt, że rosół podajemy z gęsimi żołądkami i domowym, robionym przez nas, makaronem, więc Pana opis w ogóle nie pasuje do naszej restauracji.
Gotujemy go na dużej ilości mięsa i warzyw, co na pewno wpływa na cenę (kosztuje 12zł) ale przede wszystkim na jakość i smak, za który "dajemy sobie obciąć rękę":) I tutaj jesteśmy ciekawi, czy na pewno był Pan u nas na tym rosole? Mamy nadzieję, że to pomyłka i że jeśli był Pan u nas, to zjadł Pan dobrze, po polsku i tak jak lubimy - smacznie!
Jeśli chodzi o nazwę restauracji - nasze wnętrza nawiązują do lat 70, można odkryć u nas kilka "skarbów" z dawnych lat i często inspirujemy się tamtym okresem w tworzeniu naszego menu. Teraz, już niebawem, bo w czerwcu, czeka nas wyjątkowy miesiąc mocno nawiązujący kulinarnie do dawnych lat! Szczegóły już wkrótce w naszych mediach społecznościowych i w Restauracji Styl 70:)

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała obsługa , jedzenie rewelacyjne i bardzo apetycznie podane , widać ze szef kuchni wkłada serce w to co robi REWELACJA!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomasz_989
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: styl70, Kierownik, Restauracja Styl 70Odpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Panie Tomku, ogromnie się cieszymy, kiedy czytamy takie słowa! To fakt - gotujemy z sercem, bo kochamy polską kuchnię ;) Dziękujemy za opinię i zapraszamy znów - może już na wiosenną odsłonę menu? :)

Restauracja Styl 70 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie
Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Styl 70? Podziel się wrażeniami!