“ostatni przystanek dnia :)”

Warownia Pszczyńskich Rycerzy
Nr 4 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Warownia Pszczyńskich Rycerzy to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Pszczyny - średniowieczny zamek i restauracja w jednym. Nadworny kuchmistrz raczy Gości tradycyjnymi strawami kuchni polskiej, włoskiej i litewskiej oraz własnej produkcji napitkami - piwami i miodami. W każdy weekend, w Warowni odbywają się animacje dla dzieci, inspirowane legendami, bajkami i baśniami. Tutaj czas zatrzymał się wieki temu...
Zrecenzowano 5 września 2019

Warownię odwiedziliśmy jako ostatni punkt planu zwiedzania Pszczyny i jej atrakcji :) nie zawiedliśmy się :) Samo miejsce genialne - syn zachwycony skakał z radości - plac zabaw, małpi gaj i drewniany zamek - wszystko utrzymane w klimacie rycerskim. Teren wokół restauracji "Zamku - Warowni" bardzo obszerny - kramik z pamiątkami oraz lodami, animacje dla dzieci, my akurat trafiliśmy na strzelanie z łuku, robienie gniotka, turniej sprawnościowy oraz scenki rodem z średniowiecza :) Miejsce nie tylko na posiłek, ale także odpoczynek :)

Warownia posiada 3 obszerne sale - przynajmniej tyle znaleźliśmy :P - (w pierwszej chwili można się pogubić, co gdzie ,jak). Pomimo pełnego obłożenia na dania nie czekaliśmy długo, porcje jak dla nas naprawdę spore ( 1/2 perliczki ), dania smaczne takie mocne 4 - troszkę za mało doprawione,ceny przyzwoite, przepyszny kwas chlebowy :) Menu dla dzieci - duży plus.

Polecamy na pewno wrócimy :)

2  Dziękujemy, P_Kajzerka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warownia, Zaloga zamku, Warownia Pszczyńskich RycerzyOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za szczegółową recenzję i tyle miłych słów o Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Ogromnie cieszymy się, że atrakcje spodobały się - zwłaszcza małemu rycerzowi . Dziękujemy również za opinię i uwagi dotyczące dań. Każda jest dla nas bezcenna i służy ciągłemu doskonaleniu królewskich przysmaków. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzicie nas ponownie i zakosztujecie także w innych, warownych rarytasach. Polecamy zwłaszcza dziczyznę . Pozdrawiamy rycersko i do zobaczenia w Warowni.

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Bardzo ciekawe i atrakcyjne miejsce. Warownia robi wrażenie. Jedzenie bardzo dobre porcje duże ceny przystępne. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim którzy szukają czegoś ciekawego i smacznego.

1  Dziękujemy, JanTomaszD
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warownia, Dział Marketingu, Warownia Pszczyńskich RycerzyOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję i polecenie. Cieszymy się, że jadło i zamek przypadły Panu do gustu. W Warowni co weekend dzieje się coś ciekawego, a co 1-2 miesiące do menu wprowadzamy nowe, sezonowe dania. Mamy zatem nadzieję, że jeszcze nie raz nas Pan odwiedzi. Z rycerskimi pozdrowieniami, załoga zamku.

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Miejsce b.fajne, obsługa i animatorzy sympatyczni.
Niestety najsłabsza strona jest jedzenie. Podane efektownie, ale Comber z Daniela niestety bez smaku, zamiast czarnej porzeczki żurawina, kaczka i rolady (zabrakło ogóreczka)miały być z kluskami śląskimi ... a były z ziemniakami ( powinno się uprzedzać zanim się poda). Kompocik jak przyznała pani kelnerka to woda z soczkiem wieloowocowym.
Obiekt super , kuchni niestety nie polecam

2  Dziękujemy, Witold P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warownia, Załoga zamku, Warownia Pszczyńskich RycerzyOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Panie Witoldzie, bardzo dziękujemy za wizytę w Warowni oraz za recenzję. Cieszymy się, że zamek przypadł Panu do gustu. Jednocześnie jest nam bardzo przykro, że dania nie w pełni trafiły w Pana kulinarne gusta. Oczywiście każdą uwagę bierzemy sobie do serca. Jeśli chodzi o dodatki, to nie ma żadnego problemu z ich zamianą, a w przypadku ewentualnego błędu obsługi (za co bardzo przepraszamy), można poprosić o zmianę. Mamy wielka nadzieję, że jeszcze nas Pan odwiedzi i zakosztuje innych straw z menu. Pozdrawiamy rycersko.

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na niedzielny obiad z dziećmi, atrakcje dla najmłodszych oraz animatorzy skutecznie wypełniają dosyć długi czas oczekiwania na posiłek w porze obiadowej, ciekawy wystrój, wewnątrz chłodno nawet w upalne dni, trochę za ciemno jak na mój gust ale w końcu to warownia, co do jedzenia wszystko świeże i smaczne, porcje nie za duże ale podane w wykwintny sposób, obsługa młoda i troszkę jeszcze pogubiona przy większej ilości gości ale bardzo sympatyczna.

2  Dziękujemy, tomaszw786
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warownia, Załoga zamku, Warownia Pszczyńskich RycerzyOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Panie Tomaszu, bardzo dziękujemy za recenzję i wiele miłych słów o Warowni. Cieszymy się ogromnie, że jadło, atrakcje i wystrój trafiły w Pana gusta. Mamy nadzieję, że będzie Pan stałym Gościem w naszych średniowiecznych progach. Do zobaczenia. Rycersko pozdrawiamy!

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dziś w warowni po raz czwarty... miejsce jak zwykle zachwyca designem, dbałością o każdy szczegół... słabym punktem jest jedzenie... mocno średnie, niektóre dania wręcz niedobre i jałowe.
Toalety dla kobiet - tragedia, brud i smród. Byłam w szoku i było mi totalnie wstyd, że zabrałam tam gości na obiad...

1  Dziękujemy, martaalicja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warownia, Załoga zamku, Warownia Pszczyńskich RycerzyOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Pani Marto, dziękujemy za recenzję. Cieszymy się z pozytywnych wrażeń i jednocześnie jest nam bardzo przykro z powodu tych przykrych. Do jakości i wyglądu naszych potraw przywiązujemy ogromną wagę. Wszystkie dania przygotowujemy na świeżo, dlatego trudno nam powiedzieć, co mogło się stać. Mamy nadzieję, że wszelkie uwagi zostały od razu zgłoszone obsłudze - wówczas możemy niezwłocznie zorientować się, co się stało i rozwiązać problem. Trudno nam wypowiedzieć się w sprawie toalet. Stylizowane toalety to nasze "oczko w głowie". Są regularnie sprzątane. W weekendy, gdy odwiedza nas bardzo wielu Gości, załoga robi, co w jej mocy, by na bieżąco je sprzątać. Oczywiście weźmiemy sobie Pan uwagi do rycerskich serc i gorąco liczymy na ponowne odwiedziny. Pozdrawiamy rycersko.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Warownia Pszczyńskich Rycerzy? Podziel się wrażeniami!